WIADOMOŚCI

Grupa Auto Gazda i Italcom – współpraca na najwyższym poziomie

W 2019 roku Grupa Auto Gazda uruchomiła nowy obiekt w Bielsku-Białej. Nowy salon SEATA to 666m2 powierzchni salonu i 555 m2 nowoczesnego serwisu.

To właśnie przy wyposażaniu serwisu nasza firma miała możliwość zaprezentowania swoich najlepszych i najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń. Italcom dbając o najbardziej wygórowane standardy doposażyła serwis w wyważarkę ER 65, montażownicę SM 645, podnośnik OMER FOX 45, podnośniki Stenhoj Maestro 30, dystrybucję oleju z monitoringiem na barku olejowym oraz magazyny Mobilfer. Warto zwrócić również uwagę na zamontowaną przez nas innowacyjną recepcję przejazdową, łączącą linię diagnostyczną z podnośnikiem nożycowym. Dodatkowo klienci Serwisu Grupy Auto Gazda zaoszczędzą czas dzięki szybkiej weryfikacji układu hamulcowego oraz zawieszenia w obecności klienta.

To wszystko sprawia, że serwis Grupy Auto Gazda to jeden z najnowocześniejszych serwisów w Polsce, który w sposób profesjonalny i perfekcyjny będzie w stanie zadbać o swoich klientów.
Dziękujemy Grupie Auto Gazda za owocną współpracę, profesjonalizm i zaufanie do naszego doświadczenia.

Zdjęcia