WIADOMOŚCI

Wybierz swój zestaw! – PROMOCJA 2020

Opis podnośnika:
Dzięki zastosowaniu mocniejszej konstrukcji oraz pompy o zwiększonej wydajności uzyskaliśmy udźwig 3,5T, dzięki czemu pojazdy typu SUV to już nie problem. Podnośnik posiada ryflowane najazdy pozwalające wprowadzić bez problemów pojazd na podnośnik nawet gdy są zabrudzone czy mokre.

Dodatkowo najazdy te można zablokować w pozycji poziomej , wydłużając w ten sposób platformy co zwiększa nam możliwość obsługi dłuższych pojazdów. Dzięki zastosowaniu na każdym siłowniku dodatkowego “krótkiego ramienia” podnośnik działa z pełną mocą od samego dołu nie sprawiając kłopotu przy podnoszeniu niskich aut sportowych z czym zwykle miewają problemy standardowe podnośniki. Nowy system podwójnych, wzmocnionych zapadek sprawi, że praca z podnośnikiem będzie jeszcze bardziej bezpieczna,  a zastosowanie elektromagnesów sprawi że będzie wygodniejsza, bo nie ma już potrzeby podłączania dodatkowego sprężonego powietrza z kompresora.

Rampa najazdowa ma zaledwie 11 cm wysokości, więc nie stanowi problemu dla niskich pojazdów lub pojazdów z dodatkowymi spojlerami. Umożliwia jednej osobie szybkie przemieszczanie podnośnika bez obciążenia po utwardzonej powierzchni. W przypadku braku zasilania nie ma stresu! Podnośnik wyposażony jest w ręczny zawór spustowy co pozwoli mimo braku prądu opuścić pojazd, który znajduje się na podnośniku.

Jak widać solidna konstrukcja podnośnika nadaję się do podnoszenia wszelkiego rodzaju pojazdów.
Znajdzie on zastosowanie nie tylko w zakładzie wulkanizacyjnym przy pracach mechanicznych, blacharskich, lakierniczych, czy auto-detailingu, ale także w przydomowym garażu.

Specyfikacja techniczna podnośnika 3,5t:

Udźwig całkowity [kg] 3500 kg
Wysokość podnoszenia max. [mm] 1000 mm
Wysokość podnoszenia min. [mm] 110 mm
Czas podnoszenia [s] 19 s
Zasilane [V] 230 V
Moc silnika [kW] 2,2 kW
Rodzaj napędu Hydrauliczny
Synchronizacja Stała
Szerokość [mm] 1860 mm
Długość [mm] 1430 – 2036 mm
Waga [kg] 590 kg

 

Więcej o urządzeniu V18:
https://italcom.com.pl/produkt/urzadzenie-do-geometrii-kol-3d-custor-hwa-v-58-i-custor-hwa-v-18/

Więcej o urządzeniu ER 80:
https://italcom.com.pl/produkt/cemb-er-80/

 

Zdjęcia