ITALCOM_goracapromocja

Innowacyjne rozwiązania

 • MaxiSys 909 / 919 / ULTRA

  0,00

  Testery z najwyższej półki zaawansowania

 • V-28/V-68 ITS

  0,00

  Geometria kół – rozwiązanie typu 3D z ręczną/automat. regulacją belki

 • GROOVE GLOVE

  0,00

  Ręczny, mobilny skaner i analizator bieżnika i geometrii kół

 • LA 400

  0,00

  Urządzenie do kontroli świateł – najlepsze z obsługą Matrix, HD, DLA, ILS

 • ER 100 EVO

  0,00

  Wyważarka CEMB ER 100 EVO – topowa maszyna pomiarowa i diagnostyczna

 • ARGOS

  0,00

  Ultranowoczesny, bezdotykowy system pomiaru geometrii kół i osi.

Tester akumulatorów
MaxiBas BT608


SPRAWDŹ PRODUKT!

Nasza firma

30 lat obecności na polskim rynku to niewątpliwie powód do zadowolenia. Cieszy także fakt, iż przez te trzy dekady zdobyliśmy zaufanie tak wielu Partnerów, którzy docenili naszą wiedzę, doświadczenie i wiarygodność.

Jesteśmy firmą oferującą kompleksowe rozwiązania dla serwisów samochodowych. Nasza oferta obejmuje pełny zakres urządzeń i instalacji niezbędnych do obsługi technicznej pojazdów.

Kompleksowość to zarówno bardzo szeroki zakres oferty produktowej jak też wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji począwszy od fazy projektowania poprzez finansowanie, doradztwo techniczne, dostawę urządzeń, instalacji i wreszcie obsługę serwisową.

Oczywiście podstawą profesjonalnej obsługi naszych Partnerów są fachowcy, bez których nie udałoby się nam zdobyć pozycji jednego z liderów na polskim rynku.

Jednakże być wśród liderów to nie tylko wielka satysfakcja, ale też zobowiązywanie do dalszego rozwoju. Stąd też ciągle poszukujemy nowości, śledzimy światowe trendy, proponujemy ciekawe i ekonomicznie uzasadnione rozwiązania. Dziękujemy za dotychczasową współpracę. Jesteśmy po to, by wspólnie zrealizować dobre pomysły.