Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

 • ECK 4012 / 4012 HFO

  Stacja ECK 4012/4012 HFO – model najwyższy do R134a lub 1234yf.

 • AIR-NEX 9310/9410

  Klimatyzacja AIR-NEX 9310 i AIR-NEX 9410, czynniki R134a i R1234 yf

 • NE-7

  Generator ozonu do odgrzybiania i dezynfekcji

 • PP10

  Generator ozonu do odgrzybiania i dezynfekcji

 • CLIMA 9000 BUS PLUS

  Brain Bee CLIMA 9000 BUS PLUS – stacja dla ciężarówek i autobusów.

 • SANIFLUX

  Ultradźwiękowe urządzenie do odgrzybiania.

 • Flushing Kit

  Flushing Kit – profesjonalny zestaw do płukania klimatyzacji.

 • ECK 1900 Premium

  Stacja ECK 1900 PREMIUM podstawowy model do R134a lub 1234yf.

 • Clima 6000 Plus Printer

  Stacja Brain Bee Clima 6000 Plus Printer do R134a lub 1234yf

Klimatyzacja samochodowa

Usługi wspierające poprawne funkcjonowanie klimatyzacji są ważnym elementem działalności warsztatów samochodowych. Klienci, którym zależy na wysokim standardzie higieny i bezpieczeństwa jazdy, potrzebują fachowej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań na rynku.

Urządzenia do klimatyzacji, dzięki którym powietrze w samochodzie ponownie będzie czyste i świeże

Ze względu na specyfikę działania systemy klimatyzacji są podatne na rozwój szkodliwych bakterii i grzybów. Systematyczna kontrola i czyszczenie takich instalacji jest zatem bardzo istotnym elementem eksploatacji pojazdu. Dostępne na rynku czynniki charakteryzują się różną wydajnością i ekologią pracy. Przez wykorzystanie nowoczesnych akcesoriów obsługa układów chłodzących, ich serwis oraz naprawa będą łatwiejsze, sprawniejsze i tańsze. Stacje klimatyzacji pozwalają na przedłużenie skutecznego działania klimatyzacji, a także analizę jej stanu. Odpowiednie rozwiązania pozwalają wyczyścić systemy chłodzące z groźnych dla zdrowia mikroorganizmów.

Kompletując wyposażenie warsztatu, warto także zwrócić uwagę na przygotowanie się pod kątem poszczególnych czynników, które mogą wymagać nieco innego podejścia. Stacja na nowy czynnik, czyli klimatyzacja na 1234yf, to coraz częstszy widok w serwisach. Dobrze przygotowany serwis musi być przygotowany także na wsparcie stacji na R134a.

Czy warto wyposażyć się w sprzęt do obsługi klimatyzacji?

Ozonatory, stacje klimatyzacji i inne urządzenia do klimatyzacji od lat stanowią konwencjonalne wyposażenie wszechstronnych, nowoczesnych warsztatów samochodowych. Systemy tego typu to współcześnie standardowe wyposażenie pojazdów, co sprawia, że zdecydowanie warto zainwestować w sprzęty takie jak identyfikator gazu do klimatyzacji i inne rozwiązania.

Kolejnym aspektem, na który trzeba zwrócić uwagę, są oczekiwania klientów. Warsztat, który jest w stanie wykonać wiele różnych usług związanych z serwisowaniem pojazdu, zdecydowanie sprzyja oszczędzaniu czasu. Możliwość zaoferowania usługi czyszczenia klimatyzacji to zatem szansa na dodatkowy zarobek i większe zadowolenie osób odwiedzających warsztat. Aby w odpowiedni sposób zadbać o tę kwestię, warto zainwestować w dostępne w naszej ofercie urządzenia renomowanych marek, takich jak Ecotechnics.

Jakie urządzenia do klimatyzacji obejmuje nasz asortyment?

Wszechstronne rozwiązania dla obsługi klimatyzacji to jedna z wielu części naszej oferty, która pozwala skompletować wyposażenie nowoczesnego warsztatu. Do najczęściej wybieranych pozycji należą stacje klimatyzacji i kluczowe akcesoria usprawniające pracę serwisu.

Stacje do klimatyzacji

Nasz asortyment obejmuje zarówno stacje do klimatyzacji wykorzystujące konwencjonalne czynniki, jak i te, w przypadku których stosuje się bardziej innowacyjne, nowoczesne i ekologiczne gazy. Klimatyzacja na 1234yf może zostać obsłużona równie sprawnie, co instalacje na R134a. Dostępne w naszej ofercie stacje do klimatyzacji współpracują z różnymi modelami samochodów, zapewniają znakomitą wydajność i efektywność pracy, a ich dodatkowa funkcjonalność pozwala na identyfikowanie i analizowanie gazu do klimatyzacji.

Wbudowany analizator gazu do klimatyzacji pozwoli na rozpoznanie, ile różnych składowych czynnika znajduje się w układzie. Wyniki podawane przez stacje ECK są prezentowane procentowo, co znacząco ułatwia skuteczną obsługę danego pojazdu. Stacje do klimatyzacji są intuicyjne, szybkie i wydajne, a funkcje takie jak dodatkowe ekrany i łączność wi-fi to parametry, które zdecydowanie warto uwzględnić podczas wyboru konkretnego modelu.

W naszej ofercie znajdują się między innymi produkty Ecotechnics, które od lat znajdują swoje miejsce w najlepszych warsztatach samochodowych. Są to rozwiązania, które zapewniają spójne środowisko pracy, nie wymagają dużego zaangażowania czasu i doświadczenia ze strony osoby obsługującej stację, a także oferują znakomitą bezawaryjność i wszechstronną funkcjonalność. Przy wyborze odpowiedniej stacji do klimatyzacji warto zwrócić uwagę na ekologię pracy – niski koszt eksploatacji tego urządzenia przełoży się na większy zysk z usług świadczonych za jego pomocą.

Akcesoria

Akcesoria do urządzeń obsługujących klimatyzację to zupełnie osobny dział produktów. Ozonatory pozwalają na jeszcze skuteczniejsze czyszczenie układu chłodzenia, kabiny i pozbycie się z powietrza wszelkich niepożądanych grzybów, bakterii czy zanieczyszczeń oraz wirusów. Dodatkowe akcesoria, takie jak flushing kit, leak tester czy ultradźwiękowe urządzenie do odgrzybiania klimatyzacji, pozwalają na wszechstronną obsługę klienta i spełnienie wszystkich jego oczekiwań.