Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

 • THC TROLLEY

  Wózek THC TROLLEY na wyposażenie diagnostyczne

 • 4P TROLLEY

  Wózek 4P TROLLEY na zestaw analizator z dymomierzem i nie tylko

 • PREMIUM

  Modułowe zabudowy warsztatowe klasa PREMIUM

 • WW-RB

  Wózek z rozsuwanym blatem i szafkami

 • WW-6

  Wózek 7-mio szufladowy z blatem z organizerem

 • WW-5

  Wózek warsztatowy 2 półkowy z blatem z organizerem

 • WW-1

  Wózek narzędziowy 4-ro szufladowy z szafką

 • WW-3

  Wózek narzędziowy 6-cio szufladowy

 • WW-2-3B

  Wózek odkładczy i transportowy

 • SN-DS SPECIAL

  Szafa narzędziowa na narzędzia specjalne ASO

 • STD TROLLEY

  Wózek STD TROLLEY na zestaw analizator z dymomierzem i nie tylko

 • SN-DS

  Szafa narzędziowa

 • SU-800 P

  Szafka ubraniowa

 • SN-10

  Szafka narzędziowa stojąca

 • SNW

  Szafka narzędziowa wisząca

 • SNS

  Szafka narzędziowa stojąca SNW

 • TSW

  Nadstawka na stół narzędziowy.

 • Stoły warsztatowe

  Długości od 1,3 do 2m w różnych konfiguracjach

 • MEDIUM

  Modułowe zabudowy warsztatowe – MEDIUM

   

 • ECONOMY

  Modułowe zabudowy warsztatowe – ECONOMY.

Meble warsztatowe i samochodowe

Meble warsztatowe stanowią podstawowe wyposażenie każdego warsztatu samochodowego. Odpowiedni komplet rozwiązań pozwala zachować ergonomię pracy, usprawniając działanie wielu procesów. Szafy narzędziowe, ścianki narzędziowe, zabudowy meblowe, meble metalowe oraz stoły to niewątpliwie jedne z pierwszych pozycji na liście zakupowej w przypadku przygotowywania wyposażenia serwisu.

Dlaczego wybór mebli warsztatowych jest tak ważny?

Odpowiednie dobranie umeblowania i zabudowy serwisów samochodowych jest kluczem do osiągnięcia wysokiego poziomu ergonomii i funkcjonalności przestrzeni roboczej. Wykorzystanie nowoczesnych, trwałych i odpornych mebli metalowych jest rozwiązaniem nie tylko modnym, ale przede wszystkim efektywnym – to także sposób na zadbanie o długi czas eksploatacji przestrzeni serwisowej. To z kolei przekłada się na ograniczenie kosztów, a jednocześnie możliwość rozwijania oferty warsztatu poprzez skrócenie czasu realizacji zleceń.

Porządek w warsztacie to podstawa

Przestrzeń warsztatowa wymaga wykorzystania różnych elementów wyposażenia, a wśród najważniejszych rozwiązań znajdują się meble, które pozwolą schować wszystkie narzędzia w odpowiednim miejscu. Szafy narzędziowe stanowią idealne miejsce do przechowywania narzędzi i przyrządów. Ścianki narzędziowe z kolei sprawiają, że znalezienie odpowiedniego akcesorium staje się o wiele łatwiejsze. Szafki warsztatowe stanowią podstawowe wyposażenie każdego warsztatu – ich wszechstronność sprawia, że są one znakomitym wsparciem mechaników.

Odpowiednia przestrzeń do pracy

Stoły warsztatowe umożliwia wykonywanie prac takich jak montaż, demontaż czy naprawa mniejszych komponentów. Ich obecność jest szczególnie istotna w profesjonalnych placówkach, w których dokonywane są wszechstronne naprawy różnych układów – nie tylko tych podstawowych. Stół warsztatowy to mebel, którego funkcjonalność jest nieoceniona w warsztatach o dowolnej wielkości. Docenią je zarówno pracownicy niewielkiego serwisu na dwa lub trzy stanowiska, jak i ogromnego warsztatu, w którym obsługuje się wiele pojazdów jednocześnie. W przypadku profesjonalnych stołów warsztatowych można także postawić na dodatkowe wyposażenie, takie jak panele, półki czy wbudowane szafki.

Uniwersalne rozwiązania

Powyższe elementy są zawarte w kompletnych zabudowach do warsztatów samochodowych. W celu ograniczenia kosztów związanych z przygotowaniem rozwiązań „na miarę” warto wybrać zabudowy modułowe. Dzięki takim produktom można dostosować, które elementy wyposażenia mają znaleźć się w danej przestrzeni, jaka powinna być ich liczba, a także konfiguracja – to sposób, by zapewnić najwyższy poziom funkcjonalności.

Nie tylko statyczne akcesoria – nie zapominajmy o wyposażeniu mobilnym

Wózki narzędziowe to mobilne elementy wyposażenia warsztatu, które oferują znakomitą funkcjonalność i stanowią nieocenione wsparcie dla wygody, ergonomii i sprawności pracy w przestrzeni warsztatowej. Ich główną zaletą jest możliwość prostego transportowania sporej liczby ciężkich narzędzi. Solidna konstrukcja i uporządkowane wnętrze zdecydowanie sprzyjają jakości pracy zarówno nad zaawansowanymi, jak i prostymi zleceniami.

Wyposażenie warsztatu dostępne w naszej ofercie

Nasz bogaty asortyment pozwala bez problemu skompletować wyposażenie warsztatu samochodowego. Zapewniamy dostęp do rozwiązań skierowanych do obsługi różnych zleceń – od wymiany czynnika w klimatyzacji, poprzez typowe prace serwisowe, aż po montaż akumulatorów w nowoczesnych pojazdach elektrycznych. W każdym przypadku podstawą jest jednak bazowe wyposażenie, które obejmuje elementy takie jak szafki, stoły i inne meble warsztatowe.

Meble warsztatowe

Dysponujemy szerokim wyborem szafek narzędziowych, a także zabudów modułowych, które są wyposażone w wiele komponentów: panele ścienne, segmenty ze stanowiskiem modułowym, moduły sprężonego powietrza czy moduły dystrybucji oleju. W produktach dostępnych na naszej stronie często stosowane są także dodatkowe złącza USB i złącza elektryczne, które zdecydowanie poprawiają komfort i efektywność pracy na stanowisku. Dostępność obszernej gamy konfiguracji sprawia, że meble do serwisu obecne w naszej ofercie sprostają potrzebom każdego warsztatu, niezależnie od specyfiki jego działalności.

Wózki narzędziowe

Znajdujące się w naszym asortymencie wózki narzędziowe są wyposażone w przestronne, ergonomiczne szuflady. Podstawowym materiałem wykorzystywanym w konstrukcji jest trwała blacha stalowa. Dodatkowo obecne są tutaj wytrzymałe kółka, które zapewniają znakomity komfort pracy bez ryzyka uszkodzenia wózka pod naporem ciężkich narzędzi.