Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

 • SPN 800

  Szlifierka do płaszczyzn

 • ACF200CNC

  Do obróbki tulei cylindrowych i płaszczyzn głowic poj. do i pow. 3,5t

 • LBM 950

  Wytaczarka liniowa do osiowania bloków (Legalizacji stóp)

 • BGV 260

  Prasa do prowadnic głowic zaworowych poj. do i pow. 3,5t

 • RV516

  Szlifierka do zaworów silników poj. do i pow. 3,5t

 • FSV100

  Obrabiarka do gniazd zaworowych silników poj. do 3,5t

 • FSV120

  Obrabiarka do gniazd zaworowych silników poj. do i pow. 3,5t

 • AC170 / AC200

  Wytaczarki do tulei cylindrowych

 • BGV220

  Prasa do prowadnic głowic zaworowych poj. do i pow. 3,5t

 • BST860

  Stacja robocza do pracy z uzbrajaniem głowic silnikowych.

 • LEV300

  Honownica do dogładzania cylindrów silników poj. do i pow. 3,5t

 • RP 1400 CNC

  Do płaszczyzn silników poj. do i powyżej 3,5t ze wspomaganiem numerycznym

 • RTV 600 / RTV 612

  Do kół zamachowych i tarcz sprzęgieł poj. do i pow. 3,5t

 • RTV 530

  Do kół zamachowych i tarcz sprzęgieł poj. do 3,5t

 • RSM 240

  Prostownica do felg

 • VPT130 / VPT160

  Stół do kontroli szczelności głowic silnikowych 

 • RP 1300 / 1300M

  Do płaszczyzn silników poj. do i powyżej 3,5t

 • RP1000 / 1000M

  Do płaszczyzn silników poj. do 3,5t

 • RP 850

  Do płaszczyzn silników poj. do 3,5t

 • RG 60

  Szlifierka do szczęk hamulcowych

 • TCE 560

  Wytaczarka do wyrównywania powierzchni szczęk hamulcowych

 • TD 502

  Obrabiarka do tarcz hamulcowych poj. ciężarowych

 • TR 2000

  Do tarcz i bębnów hamulcowych poj. dostawczych i ciężarowych

 • TR 1000

  Do tarcz i bębnów poj. osobowych, dostawczych i ciężarowych

1 2

Obrabiarki do serwisu samochodowego

Obrabiarki stanowią ważny element wyposażenia specjalistycznych warsztatów. Ich wykorzystanie pozwala wykonać precyzyjne naprawy konkretnych komponentów. Dzięki nim możliwa jest również eliminacja usterek układów hamulcowych, a także tarcz dociskowych do sprzęgieł i innych części samochodowych.

Nowoczesne rozwiązania dla profesjonalnego warsztatu – maszyna do planowania bloków

W warsztacie może zajść konieczność naprawy części wykonanych z różnych materiałów – na przykład żeliwa czy lekkich stopów takich jak aluminium. Urządzeniem, które najlepiej sprawdzi się w tej sytuacji, będzie obrabiarka do planowania płaszczyzn, czyli inaczej „płaszczyznówka”. Nowoczesna maszyna do planowania głowic pozwala na zachowanie odpowiednich parametrów komponentu, a także wykonanie profesjonalnej naprawy bez ryzyka uszkodzenia danej części. Innowacyjna obrabiarka do planowania bloków wyposażona jest w bardzo precyzyjny system sterowania, który pozwala obsługującej urządzenie osobie dokładne wykonanie naprawy, zgodnie z wymaganiami danej konstrukcji.

Magnetyczna szlifierka do płaszczyzn, tak zwana „magnesówka”, składa się natomiast najczęściej z wiertarki magnetycznej, na którą może być nałożony uchwyt do gwintowania lub wiercenia. Tego typu rozwiązania są powszechnie wykorzystywane przy szlifowaniu i obrabianiu komponentów w mniej wymagającym środowisku pracy. Takie obrabiarki znajdują zastosowanie także w wielu dziedzinach przemysłu, podobnie jak płaszczyznówki.

Różnorodne metody obróbki materiałów

Odpowiednia maszyna do frezowania płaszczyzn to znakomita propozycja dla warsztatów, które chcą zainwestować w najskuteczniejsze rozwiązania. Szlifierka do zaworów i szlifierka do wałków rozrządu to obrabiarki, które mogą sprawić, że obsługa trudnych zleceń, które wymagają niecodziennych przeróbek lub pracy na uszkodzonych w znacznym stopniu częściach, stanie się możliwa. Szlifowanie tarcz hamulcowych to natomiast standardowa procedura, która umożliwia poprawę działania tych elementów. W wielu warsztatach obecna jest także szlifierka do gniazd zaworowych – to urządzenie, które można także sparować z magnesówką.

Obrabiarki dostępne w naszym asortymencie

Nasza oferta obejmuje wszechstronne rozwiązania dla warsztatów. Zapewniamy możliwość odpowiedniego wyposażenia przestrzeni, w których odbywają się procesy związane z naprawą pełnych układów i poszczególnych komponentów, a także obsługą zabiegów takich jak wymiana opon. Wśród obrabiarek dostępnych w naszym asortymencie znajdują się rozwiązania przeznaczone do płaszczyzn, szczęk hamulcowych, tarcz, bębnów i nie tylko.

Obrabiarki do płaszczyzn

To rozwiązanie znakomicie sprawdza się w sytuacjach, w których konieczne jest wykończenie płaskiej powierzchni głowic lub bloku cylindrów. Tego typu obrabiarki wyróżniają się znakomitą wydajnością, a do tego mogą pracować na różnych materiałach – na przykład na żeliwie. Zaawansowane urządzenia tego rodzaju umożliwiają bardzo wszechstronną regulację i dostosowanie parametrów pracy.

Obrabiarki do szczęk hamulcowych

Pozwalają na skuteczne oczyszczenie, dzięki któremu możliwe jest bardzo precyzyjne zamontowanie nowych okładzin na szczęki hamulcowe. Szlifierka do okładzin nadaje się między innymi do pracy z samochodami o sporej masie. Wyrównywanie powierzchni szczęk hamulcowych jest usługą wykonywaną w warsztatach, które skupiają się na jak najbardziej wszechstronnej obsłudze klientów dysponujących zarówno pojazdami o niewielkim, jak i sporym tonażu.

Obrabiarki do tarcz i bębnów

Są to urządzenia, które umożliwiają przetaczanie tarcz hamulcowych. Regenerowanie tarcz jest powszechnym zabiegiem, który wykonuje się na samochodach osobowych i ciężarowych, a także na autobusach. W naszej ofercie znajdują się urządzenia do naprawy stacjonarnej lub mobilnej.

Obrabiarki do kół zamach. i tarcz sprzęgieł

Tego typu rozwiązania pozwalają zarówno na przetaczanie tarcz hamulcowych, jak i pracę na kołach zamachowych. Dzięki takim urządzeniom wydajna obsługa układów hamulcowych staje się prostsza. Narzędzia dostępne na naszej stronie umożliwiają bardzo precyzyjne naprawy.

Inne obrabiarki

Niektóre urządzenia wymykają się standardowej kategoryzacji – tego typu obrabiarki również obecne są w naszej ofercie. Są to sprzęty, które umożliwiają na przykład nitowanie okładzin. Przykładem produktu, który również warto wziąć pod uwagę podczas kompletowania wyposażenia warsztatu, jest honownicaszlifierka do cylindrów pozwalająca na dogładzanie powierzchni roboczej cylindrów w silnikach spalinowych. Urządzenia tego typu znakomicie wspierają efektywną pracę na danym stanowisku.