Wyświetlanie 1–24 z 38 wyników

 • Tyre Scanner

  Ręczny, mobilny skaner bieżnika opony

 • 4P TROLLEY

  Wózek 4P TROLLEY na zestaw analizator z dymomierzem i nie tylko

 • ARGOS DRIVE THRU

  Rewolucyjna geometria w recepcji serwisu.

 • MaxiSys 906S/PRO/PRO TS

  Testery diagnostyczne AUTEL MaxiSys 906S, 906 PRO, 906 PRO TS

 • V-28/V-68 ITS

  Geometria kół – rozwiązanie typu 3D z ręczną/automat. regulacją belki

 • IA-900WA

  AUTEL IA-900WA to zaawansowany system kalibracji czujników ADAS.

 • G-scan Z5

  Najnowsza generacja testera nr 1 do poj. azjatyckich

 • GROOVE GLOVE

  Ręczny, mobilny skaner i analizator bieżnika i geometrii kół

 • VideoInspector 3D 360/210

  Kamera inspekcyjna z obracają końcówką

 • BRAKE 9010

  Rolki hamulcowe Brake 9010 dla poj.o nacisku na oś do 18t

 • Maxisys 908 CV

  Tester diagnostyczny do pojazdów ciężarowych, autobusów, przyczep i naczep oraz pojazdów specjalnych.

 • BRAKE 3012

  Rolki hamulcowe dla poj. o nacisku na oś do 6 ton

 • IA-800

  AUTEL IA-800 to system do pozycjonowania względem pojazdu zestawu do kalibracji AUTEL ADAS.

 • ThermoCamera Connect

  Kamera termowizyjna

 • V-18 ITS

  Geometria kół – rozwiązanie typu 3D

 • MaxiSys 909 / 919 / ULTRA

  Testery z najwyższej półki zaawansowania

 • MaxiSys 906 /BT/TS

  Tester o zaawansowanej diagnostyce i kodowaniach.

 • ADAS BASIC/FULL

  Autel ADAS – zestaw do kalibracji systemów ADAS.

 • Test Line 7000

  Linia diagnostyczna dla poj. o dmc do i pow. 3,5t

 • E-58

  Geometria E-58 – bezkonkurencyjny stosunek jakość/cena.

 • G-18 ITS

  Geometria kół G18 – rozwiązanie z klasycznymi głowicami CCD na koła

 • DWA 2500/3500

  Geometria – CEMB DWA 2500 lub 3500 –  sprawdzone europejskie rozwiązanie

 • IT-90 H

  Szarpak hydrauliczny – solidna konstrukcja na OSKP

 • IT-60 H

  Szarpak hydrauliczny – solidna konstrukcja na SKP do 3,5t

1 2

Diagnostyka samochodowa

Diagnostyka samochodowa pozwala na uzyskanie dokładnej wiedzy na temat stanu technicznego pojazdu i przyczyn ewentualnych usterek. To sposób, by zadbać o utrzymanie odpowiedniego zachowania samochodu na trasie oraz utrzymanie jego eksploatacji w zgodzie ze specyfikacją. W celu dokładnego przeanalizowania stanu auta konieczne jest skorzystanie z profesjonalnego osprzętu.

Diagnostyka samochodowa – znakomite rozwiązania w atrakcyjnej cenie

Diagnostyka samochodowa to jedna z najważniejszych usług świadczonych przez warsztaty samochodowe. Świadomość kierowców w tej kwestii z roku na rok rośnie, dlatego warto przygotować wyposażenie serwisu pod kątem dogłębnej analizy stanu pojazdu. Zadania takie jak geometria 3D, kalibracja ADAS czy ustawianie świateł wykonywane w asyście profesjonalnego sprzętu nie powinny stanowić problemu dla kadry pracującej w warsztacie. Klienci z pewnością docenią profesjonalizm i szczegółowy wgląd w problemy, które dotyczą danego samochodu. Szybka diagnoza wykonana za pomocą testerów diagnostycznych i innych urządzeń budzi zaufanie, a perspektywa skutecznej naprawy usterki sprawia, że klienci chętniej będą korzystać z usług warsztatu.

Kontrola świateł LED – bardzo ważny element bezpieczeństwa jazdy

Zbadanie funkcjonowania oświetlenia stanowi istotną część diagnostyki samochodowej. Jak sprawdzić światła LED, Matrix lub DLS? W tym celu warto sięgnąć po fachowe rozwiązania, takie jak:

 • Urządzenie do kontroli świateł LED – tego typu sprzęt stanowi obowiązkowe wyposażenie warsztatu samochodowego, którego oferta zapewnia także możliwość przeanalizowania ustawienia lamp i innych aspektów związanych z nowoczesnym oświetleniem.
 • Urządzenie do kontroli świateł Matrix – cyfrowe ustawianie świateł zapewnia możliwość bardzo dokładnej regulacji, co przekłada się na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa na trasie.
 • Urządzenie do kontroli świateł DLS – dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest kontrolowanie świateł adaptacyjnych w prosty i wygodny sposób. Tego typu urządzenia dobrze współpracują również z innymi nowocześniejszymi modelami świateł.
Profesjonalne rozwiązania dla SKP i warsztatów samochodowych

Nie tylko nowoczesne warsztaty stawiają na profesjonalne rozwiązania diagnostyczne. Również placówki takie jak stacje kontroli pojazdów chętnie sięgają po urządzenia, które mają zweryfikować, czy dany pojazd spełnia normy bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama urządzeń, które pozwalają na wszechstronne przetestowanie różnych parametrów pojazdu – między innymi geometrii kół czy ustawienie świateł.

Testery diagnostyczne

To urządzenia, które pozwalają na wgląd do informacji sterowników w pojazdach osobowych i dostawczych. Nowoczesna technologia znacznie ułatwia zbadanie stanu pojazdu – w wielu przypadkach wystarczy podłączyć tester do auta. Urządzenia do OBD, takie jak testery diagnostyczne, znakomicie sprawdzają się w warsztatach każdego typu: zarówno tych sporej wielkości, jak i niewielkich, dopiero rozpoczynających swoją działalność.

Systemy ADAS

Tego rodzaju systemy umożliwiają zbadanie funkcjonowania układów, które mają spore znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy. ADAS to skrót od Advanced Driver Assistance Systems – zaawansowane systemy wspomagania kierowcy. W ich skład wchodzą elementy takie jak tempomat, system automatycznego hamowania awaryjnego, system rozpoznawania znaków i wiele innych nowoczesnych rozwiązań. Systemy ADAS są coraz szerzej stosowane w nowych pojazdach, dlatego zdecydowanie warto wyposażyć się w urządzenia, które umożliwią odpowiednie przeanalizowanie ich pracy.

Urządzenia do geometrii

Ta kategoria sprzętu diagnostycznego pozwala na skuteczne przeanalizowanie geometrii kół. Nowoczesne placówki zajmujące się wulkanizacją już posiadają na swoim stanie tego typu urządzenia, jednak wciąż nie zawsze stanowią one część wyposażenia warsztatu samochodowego. Aby wyprzedzić konkurencję i zaoferować klientom kolejną usługę, która jest niezwykle ważna z perspektywy bezpieczeństwa, geometria 3D to doskonały kierunek.

Testery akumulatorów

Są to urządzenia, które pozwalają na przeanalizowanie sprawności powszechnie wykorzystywanych akumulatorów. Testery akumulatorów stanowią podstawowe i powszechne wyposażenie warsztatów samochodowych jednak zwrócić należy uwagę na nowe wymagania testowania stawiane przed akumulatorami typu start and stop oraz uzyskaniem możliwości zakodowania akumulatora po wymianie.

Linie diagnostyczne

Niektóre parametry, takie jak na przykład skuteczność działania hamulców, wymagają testów „terenowych”. Aby ich pomiar jak najlepiej odpowiadał rzeczywistym warunkom, zdecydowanie warto zainwestować w linię diagnostyczną. To rozwiązanie pozwoli na jeszcze bardziej szczegółowy przegląd takich układów jak hamulce czy amortyzatory.

Analizatory spalin

Pomiar emisji gazów cieplarnianych jest istotnym zadaniem. Stacje kontroli pojazdów powinny być wyposażone w dokładną aparaturę, która pozwala określić, czy dany pojazd spełnia obowiązujące normy.

Urządzenia do kontroli świateł

Wielu kierowców zadaje sobie pytanie, jak zbadać światła LED. Bez odpowiedniego sprzętu nie jest to możliwe – w naszej ofercie można jednak znaleźć wszelkie niezbędne przyrządy do świateł.

Szarpaki

To elementy wyposażenia, które pozwalają na przetestowanie stanu zawieszenia i układu kierowniczego. Dzięki wykorzystaniu szarpaków diagnostyka samochodowa może być jeszcze dokładniejsza i lepiej uwzględniać pełną fizykę jazdy.