Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  • IA-900WA

    AUTEL IA-900WA to zaawansowany system kalibracji czujników ADAS.

  • IA-800

    AUTEL IA-800 to system do pozycjonowania względem pojazdu zestawu do kalibracji AUTEL ADAS.

  • ADAS BASIC/FULL

    Autel ADAS – zestaw do kalibracji systemów ADAS.

Systemy ADAS

Diagnostyka wymaga sprawdzonych rozwiązań. Z pewnością należą do nich systemy bezpieczeństwa ADAS. W ofercie Italcom znajdują się innowacyjne urządzenia, które umożliwiają precyzyjna kalibrację wszelkiego typu kamer i radarów w które wyposażone są systemy wspomagania kierowcy. Tym samym urządzeniem można takżę zweryfikować podstawowe parametry geometrii kół pojazdu co jest obowiązkowe przez samą kalibracją komponentów systemu ADAS. Są to urządzenia IA-800 i ADAS Basic lub Full.

Diagnostyka – zestaw do kalibracji systemów ADAS Basic/ Full

Jeżeli chodzi o precyzyjną kalibrację kamer i radarów to jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku, jest zestaw do kalibracji systemów ADAS Basic/Full. Urządzenie zapewnia obsługę wszystkich zaawansowanych systemów wspierających kierowcę, czyli m.in. aktywny tempomat, asystent pasa ruchu i utrzymywanie pasa ruchu, rozpoznawanie znaków, ochrona pieszych, czy hamowanie awaryjne przed przeszkodą. Całość uzupełniają takie funkcje, jak na przykład system kamer cofania lub kamer 360°, czujniki parkowania oraz systemy poprawiające widoczność w ograniczonym oświetleniu.

Zestaw do kalibracji systemów ADAS Basic/Full

Do cech charakterystycznych urządzenia systemów ADAS Basic/Full należy między innymi to, że wyróżnia się najwyższym pokryciem marek pojazdów, wysoką jakością wykonania, bardzo sztywną i stabilna ramą, wsparciem diagnostycznym ze szczegółowymi opisami procedur kalibracji, kalibracją ADAS i pełną diagnostyką pojazdu, laserowym lub cyfrowym pozycjonowaniem wzorników pomiarowych, czy kalibracją wszystkich pasywnych i aktywnych systemów komfortu i bezpieczeństwa.

Diagnostyka Adas Basic/Full – różne opcje wyposażenia

Zestaw Autel ADAS jest dostępny w dwóch wersjach wyposażenia – Basic i Full. Służy do statycznej i dynamicznej kalibracji systemów ADAS. W podstawowej odmianie, czyli Basic, w skład zestawu wchodzą takie elementy, jak uniwersalna rama kalibracyjna, służąca do montażu ekranów pasywnych do kalibracji kamer lub radarów, uchwyty na oś tylną, ekrany do kalibracji kamer w pojazdach marki Mercedes-Benz, ekrany do kalibracji kamer aut VAG, a także do kalibracji radarów ACC BOSCH.

 

W zestawie Full znajdują się natomiast wszystkie opcje Basic, a także dodatkowo wspornik LKA do tablic oraz tablice (LDW) Honda, Toyota/Lexus, KIA/Hyundai, i Nissan typu 1 i 2. Co więcej, każdy zestaw można na życzenie doposażyć o dodatkowe elementy do obsługi kamer przednich, tylnych, kamery 360°, Night Vision i radaru martwego pola.

Innowacyjny system pozycjonowania – IA-800

IA-800 to innowacja na rynku eliminująca konieczność laserów i taśm mierniczych jak w innych urządzeniach. Zapewnia szybkie pozycjonowanie a ponadto pomiar podstawowych parametrów geometrii kół pojazdu. Wykorzystuje on technologię 3D, czyli szerokokątnych kamer wysokiej rozdzielczości, które są zakładane na koła pojazdu.

 

Jednym z największych atutów systemów IA-800 jest to, że współpracuje z najnowszymi testerami AUTEL z serii MaxSys: MS909 i MS919 i MSULTRA. Dzięki temu oferuje użytkownikowi rozbudowany raport, który zawiera informacje o ustawieniu zbieżności i kątów pochylenia kół pojazdu. Ponadto, przedstawia informacje na temat precyzyjnej kalibracji systemów ADAS oraz diagnostyki elektroniki pojazdu – na przykład błędy i parametry pracy. Dzięki temu urządzenie IA-800 jest wyjątkowo funkcjonalnym narzędziem, które dodatkowo skraca czas kalibracji. Dlatego też jest narzędziem podnoszącym efektywność prac wykonywanych w serwisach diagnostycznych.