Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  • Z-LINE

    Trolej dla pojazdów elektrycznych, silników i skrzyń biegów Z-LINE

  • IDEAL 2.0 lub 1.4

    Wózek do pojazdów elektrycznych, silników i skrzyń biegów IDEAL

  • KT 100 – XT

    Mobilny stół podnoszący  do silników, skrzyń , akumulatorów.

Platformy do baterii samochodowych

W obszernym katalogu produktów sklepu Italcom znajdują się podnośniki do pojazdów elektrycznych. Dzięki nim możliwe jest podnoszenie całych pojazdów elektrycznych. Oprócz tego można zamówić mobilny stół, wózek podnoszący wyposażony w platformę do baterii, do skrzyń biegów, do silników, a także akumulatorów. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe standardy jakości, a ich działanie jest bezpieczne i efektywne.

Platformy do baterii Z–line

Platformy do baterii Z–line mogą być wykorzystywane jako trolej dla akumulatorów pojazdów elektrycznych, silników oraz skrzyń biegów. Charakteryzują się znaczną wytrzymałością, stabilnością działania, a także dużą funkcjonalnością.

Ich konstrukcja obejmuje rozsuwaną platformę górną, która ułatwia transport poszczególnych komponentów. Przewóz pojazdów elektrycznych, silników i skrzyń biegów jest dodatkowo usprawniony dzięki wielopłaszczyznowej regulacji. Platformy do baterii Z-Line mają udźwig do 1200 kilogramów. Ich wysokość to minimalnie 770 milimetrów a maksymalnie 1800 milimetrów. Czas podnoszenia to natomiast 45 sekund. Platformy do baterii z linii Z-Line dysponują także zasilaniem 400 V 50 Hz 3 fazy, a napięcie sterowania to 24 V.

Platformy do baterii IDEAL 2.0 lub 1.4

Platformy do baterii IDEAL w zależności od wersji mogą transportować silniki pojazdów elektrycznych czy skrzynie biegów o łącznej masie od 1 lub 1,4 tony. Tak duży udźwig wymaga specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Do takich bez wątpienia należy zamontowanie kół o dużym dopuszczalnym obciążeniu, które są dodatkowo wyposażone w zintegrowany hamulec. Oprócz tego platformy do baterii IDEAL 2.0 i 1.4 wyposażono w ergonomiczne elementy sterujące. Platforma jest samopoziomująca i ma zintegrowane zwijadło elektryczne z 5-metrowym przewodem.

Jak wspomniano wcześniej, w zależności od wybranej wersji platformy do baterii IDEAL 2.0. 1.4 mogą zapewniają udźwig 1 lub 1,4 tony. Czas podnoszenia wynosi 10 sekund, natomiast opuszczania 8 sekund. Maksymalne ciśnienie to 150 bar. Wysokość podnoszenia od 900 milimetrów do 1970 milimetrów (2000 w wersji 1,4 ton).

Platformy do baterii KT 100 oraz KT 100 XT

Mobilne stoły do baterii KT100 i KT100XT to platformy do baterii KT100 i KT 100XT można wykorzystywać wszechstronnie. Dzięki temu znakomicie sprawdzają się podczas usuwania i instalowania silników, skrzyń biegów, akumulatorów WN, a także elementów podwozia. Czym różnią się te dwie wersje?

Platformy do baterii KT100 i KT100XT mają udźwig 1000 kilogramów. Wysokość również jest ta sama – 635-1956 milimetrów. Czas podnoszenia to 45 sekund, a moc to 1,1 W. Masa urządzenia wynosi 290 kilogramów. Różnica polega na tym, że w wersji KT100XT zamontowano praktyczny regulowany uchwyt. Obie platformy do baterii mogą znacznie ułatwić pracę w zakładzie serwisowym na przykład za sprawą funkcji Vario Desk.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Italcom?

Na ofertę sklepu Italcom warto zdecydować się nie tylko dlatego, że znajdują się w niej nowoczesne i podnoszące efektywność pracy warsztatu urządzenia. Asortyment naszej firmy jest bogaty w wysokiej klasy urządzenia, takie jak np. platformy do baterii. Warto skontaktować się z naszymi specjalistami i omówić z nimi szczegóły zamówienia – zapytać o poradę odnośnie produktów i wybrać najlepszy odpowiednio do swoich potrzeb.