Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Opodnośniki samochodów elektrycznych

Podnośniki samochodów elektrycznych w wersji dwukolumnowej to prawdopodobnie najczęściej spotykany element wyposażenia w wielu warsztatach samochodowych. Ich działanie umożliwia podnoszenie pojazdów o wadze sięgającej nawet 7 ton. W przypadku tak odpowiedzialnego zadania, jakie wykonują podnośniki samochodów elektrycznych, niezbędne jest to, aby były wykonane z możliwie najlepszych materiałów i zapewniały dużą funkcjonalność.

Podnośniki samochodów elektrycznych Maestro 2.35 Premium DT-ST

Maestro 2.35 Premium DT-ST to podnośnik do samochodów elektrycznych, który jest wykonany w konstrukcji kolumn na wspawanych rurach i kołach prowadzących, a także z zamkniętym systemem zabezpieczeń ramion. Dzięki tym parametrom oraz rozwiązaniom konstrukcyjnym, podnośniki samochodów elektrycznych Maestro 2.35 Premium DT-ST są idealnymi urządzeniami do obsługi pojazdów osobowych oraz dostawczych. Co więcej, doskonale sprawdzą się również w przypadku podnoszenia takich aut elektrycznych, jak na przykład Audi E-tron, A3, SUV, Porsche Taycan, Tesla model S,X,3,VW ID.3, czy BMW i8,i20 oraz i3.

Podnośniki samochodów elektrycznych Maestro 2.35 Premium DT-ST – specyfikacja techniczna

Podnośniki samochodów elektrycznych Maestro 2.35 Premium charakteryzują się specyfikacją techniczną, która umożliwia sprawne i stabilne działanie. Ma na to wpływ m.in. konstrukcja podnośnika. Jest oparta o wzmocnione spawane kolumny z czterema rurami zamontowanymi na ich narożnikach. Całość dopełnia sześć kół prowadzących i wydłużony wózek nośny. Zapewnia to najwyższą jakość i najdłuższą żywotność urządzenia na rynku.

 

Oprócz tego podnośniki samochodów elektrycznych Maestro 2.35 wyposażone są w zamki zabezpieczające ramiona, które są zakryte w całości. Dzięki temu nie są narażone na zabrudzenia mechaniczne. Konstruktorzy zastosowali również funkcje takie, jak na przykład synchronizacja elektroniczna – za jej sprawą każda kolumna jest wyposażona we własny napęd. W konstrukcji nie zastosowano ramy podstawy. Dzięki temu możliwy jest swobodny przejazd pomiędzy kolumnami. Bogate opcje wyposażenia mogą być rozszerzone o na przykład gniazdo sprężonego powietrza oraz gniazdo elektryczne umieszczone na kolumnie. Podnośnik ten gwarantuje również bezpieczną i cichą pracę, dzięki wyłącznikowi bezpieczeństwa, a także elektronicznej synchronizacji.

Podnośniki samochodów elektrycznych AutopStenhoj Masterlift 2.35 Saa 230/260

Podnośnik do samochodów elektrycznych Autopstenhoj Masterlift 2.35 Saa/260 to podnośnik stemplowy o udźwigu 3,5 tony z ramionami oraz dwoma możliwymi szerokościami kaset. Opcje zestawu stempli to 230 i 260 centymetrów. Maszyna może służyć również do podnoszenia samochodów elektrycznych takich jak Audi E-Tron, A3, SUV, Porsche Taycan, Tesla Model S, X, 3, VW ID.3, a także BMW i8, i20 oraz i3 i Volvo Polestar.

 

W podnośnikach samochodów elektrycznych Autopstenhoj Masterlift 2.35 Saa 230/260 zamontowano unikalną dla całej branży technologię odwróconego cylindra. Dzięki niej można korzystać z takich funkcji, jak na przykład znakomite zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami, wyższy poziom bezpieczeństwa w przypadku ewentualnych uderzeń, a także ograniczenie do minimum potrzebnej ilości oleju w systemie. Co więcej, podnośnik pozwala znakomicie wykorzystać przestrzeń warsztatu, a dodatkowo gwarantuje łatwy dostęp do każdego fragmentu podwozia. Jest to spowodowane tym, że konstrukcja umożliwia punktowe podparcie pojazdu. Ponadto, elementy podnośnika zostały zabezpieczone powłokami antykorozyjnymi.