Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • MAESTRO 2.35 NxT

  Podnośnik AUTOP/STENHOJ 3,5t na kołach

 • MAESTRO 35 F

  Podnośnik AUTOP/STENHOJ 3,5t na kołach i ślizgach

 • MAESTRO 32 F

  Podnośnik AUTOP/STENHOJ 3,2t na kołach i ślizgach

 • MAESTRO 2.50/2.60 NxT F

  Podnośnik AUTOP/STENHOJ 5 lub 6t na kołach do dużych dostawczaków.

 • MAESTRO 2.65 F

  Podnośnik AUTOP/STENHOJ 6,5t na kołach z łamanymi ramionami.

 • MASCOT 40

  Podnośnik AUTOP/STENHOJ 4t hydrauliczny

 • MASCOT 55

  Podnośnik AUTOP/STENHOJ 5,5,t hydrauliczny

Podnośniki 2-kolumnowe

Nowoczesne podnośniki 2-kolumnowe to idealne narzędzia dla warsztatów, którym zależy na utrzymaniu wysokiej kultury i ergonomii pracy, a także dostosowane  do najnowocześniejszych rozwiązań rynkowych. Tego typu urządzenia służą przyśpieszeniu procesów związanych z naprawą danego pojazdu.

Podnośniki to kluczowy element wyposażenia warsztatu

Niezależnie od tego, czy mówimy o podnośnikach dwukolumnowych, czy czterokolumnowych, urządzenia te stanowią najbardziej kluczowy element wyposażenia współczesnych warsztatów. Proste, wysoce wydajne i odporne na zużycie konstrukcje pozwalają na osiąganie sprawnej i skutecznej naprawy pojazdu.

 

Cała kategoria podnośników zawiera wiele różnych rozwiązań skierowanych do warsztatów o różnej specyfice. Same podnośniki 2-kolumnowe stosowane są jednak bardzo powszechnie. Istnieje spora szansa, że będą się one w stanie wpisać się w charakter funkcjonowania Państwa warsztatu samochodowego bez większych trudności.

Czy warto postawić na podnośniki 2-kolumnowe – podnośnik vs kanał ?

Wiele warsztatów wciąż dysponuje kanałami, których rolą jest to, aby zapewnić nam dostęp do podwozia pojazdu. Niestety, komfort i ergonomia pracy w środowisku tego typu nie należą do na najwyższych. Problemem jest m.in. brak możliwości regulacji wysokości kanału. Ten oczywiście znajduje się na stałym poziomie. Dlatego podnośniki 2-kolumnowe są doskonałym rozwiązaniem. Nie wymaga on dodatkowego miejsca, które w odpowiedni sposób musi zostać dopasowane do cech konstrukcyjnych budowli. Podnośniki 2-kolumnowe stanowią bardzo skuteczne wsparcie podczas wszechstronnych prac nad pojazdem.

 

Co lepiej wybrać? Podnośniki 2-kolumnowe vs 4-kolumnowe podnośniki?

Nowoczesne podnośniki 2-kolumnowe zdecydowanie sprawdzą się w większości warsztatów, gdzie kluczową rolę odgrywa ergonomia i higiena pracy. Tego typu rozwiązanie zapewnia optymalny poziom ergonomii i dostępu do nawet mniej oczywistych elementów konstrukcyjnych. By jednak być w stanie zaoferować nienaganną stabilność i fachową obsługę danego zlecenia naprawy auta, wiele podmiotów decyduje się na wybór 4-kolumnowych podnośników.

Dlaczego podnośniki 2-kolumnowe to odpowiedni wybór dla nowoczesnego warsztatu?

Dostępne w naszej ofercie podnośniki 2-kolumnowe są w stanie doskonale zagospodarować przestrzeń warsztatu. Zapewniają naprawdę dużą trwałość i odporność na zużycie na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów możliwe jest osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa – niska awaryjność, sprawność obsługi, a także kompleksowe podejście do realizacji zleceń. Dzięki temu możliwe jest dokonanie stosunkowo taniego i wygodnego w realizacji przeglądu.