Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • WHEEL SUPPORT STD

  Uchwyty dla pojazdów elektrycznych i rajdowych 400/500kg

 • WHEEL SUPPORT HD

  Uchwyty dla pojazdów elektrycznych i sportowych 100/1500kg

 • PADS

  Podkładki trapezowe do podnosników

 • SP8

  Szarpak 8-mio kierunkowy bezprzewodowy.

Podnośniki / akcesoria

Akcesoria do podnośników świetnie sprawdzają się w trakcie korzystania z wielu funkcji podnośników. Charakteryzuje je ergonomia, która umożliwia łatwy dostęp do naprawianych elementów pojazdów lub ich diagnostyki.

Podnośniki – praktyczne akcesoria, które przydadzą się w każdym serwisie i warsztacie

Akcesoria do podnośników będą praktycznym elementem wyposażenia w niemal każdym warsztacie. Są funkcjonalne, wytrzymałe i pochodzą od sprawdzonych producentów. Jednym z takich produktów jest szarpak 8-kierunkowy bezprzewodowy. Przeznaczony jest do podnośników nożycowych i podporowych OMER. Cechy charakterystyczne urządzenia to przede wszystkim 8 kierunków prostoliniowych, dodatkowe 2 ruchy po obu przekątnych każdej płyty szarpiącej oraz konstrukcja hydrauliczna. Oprócz tego wyposażony jest w dodatkowe podparcia ślizgowe z teflonu.

 

Jeżeli chodzi o podnośniki i dodatkowe akcesoria, szarpak hydrauliczny 8-kierunkowy jest pomocnym elementem diagnostyki zawieszenia. Bezprzewodowy pilot sterujący z wyłącznikiem bezpieczeństwa. Całość wyposażenia uzupełnia latarka z oświetleniem LED.

Podnośniki – pozostałe akcesoria

Warto pamiętać, że oferta Italcom stale się powiększa. Zawartość poszczególnych kategorii jest systematycznie uaktualniana. Dzięki temu można w niej znaleźć najpopularniejsze i najczęściej stosowane akcesoria do podnośników. Jakie produkty się do tego zaliczają?

 

Wśród najpopularniejszych akcesoriów do podnośników można wymienić, na przykład podkładki gumowe, podstawki pod samochód, tuleje podwyższające, belki poprzeczne podnośnika, czy uchwyty koła.

Dlaczego warto zdecydować się na akcesoria do podnośnika od Italcom?

Najważniejszą cechą akcesoriów, które znajdują się w asortymencie Italcom jest funkcjonalność. Dzięki temu, że są one bardzo praktyczne, mogą znacznie podnieść jakość korzystania z podnośników, a także pozytywnie wpłynąć na bezpieczeństwo ich obsługi.

 

Jednym z aspektów, które wpływają na to, że warto skorzystać z oferty Italcom jest również kompleksowa obsługa zamówień. Klienci mogą skorzystać z profesjonalnej porady specjalistów, a także dowiedzieć się, jakie rozwiązania mogą być najlepsze dla nich. Całość dopełniają dogodne formy dostawy.

Jak działają podnośniki? Czy warto dobrać dodatkowe akcesoria?

W ofercie Italcom znajdują się profesjonalne podnośniki. Akcesoria dodatkowe natomiast pozwalają sprawniej korzystać z ich możliwości lub w łatwy sposób dokonać drobnych prac serwisowych, a także podnieść ich funkcjonalność. Jednak jak działają podnośniki? Najczęściej spotykanymi odmianami tych urządzeń w warsztatach są podnośniki kolumnowe lub nożycowe. Mogą to być również podnośniki podporowe i równoległe, stemplowe, mobilne czy specjalne, które również dostępne są w naszej ofercie. Pozwalają one na podniesienie pojazdu i uzyskanie dostępu do części nadwozia i podwozia. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzanie profesjonalnych napraw i prac serwisowych. Akcesoria do podnośników to różne elemety, które pozwalają wykonać poszczególne prace jeszcze szybciej, łatwiej oraz efektywniej.