Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • BS3.3 BP

  Podnośnik z automatycznie wysuwanymi ramionami

 • OMCN 550/A

  Mobilny. Udźwig 2,5t.

 • OMCN 541

  Nożycowy na posadzkowy. Udźwig 3t.

 • OMCN 540/A

  Nożycowy do zabudowy w posadzce. Udźwig 3t.

Podnośniki blacharsko-lakiernicze

Dzięki podnośnikom blacharsko-lakierniczym można uzyskać dostęp do nadwozia samochodów lub innych pojazdów na ich całym obwodzie. Dlatego podnośniki blacharsko-lakiernicze są ważnym elementem wyposażenia w warsztatach blacharski.

Podnośniki blacharsko-lakiernicze w Italcom

W ofercie naszej znajdują się podnośniki blacharsko-lakiernicze od renomowanych producentów. Wykonane są z trwałych materiałów, a oprócz tego wyposażono je w wiele praktycznych funkcji. Dodatkowym atutem składania zamówień w Italcom jest profesjonalne podejście do klienta. Nasi specjaliści są w stanie doradzić najlepszą opcję oraz sprawnie zrealizować każdy etap zamówienia.

Podnośniki blacharsko-lakiernicze OMCN 541

Katalog produktów obejmuje podnośniki blacharsko-lakiernicze OMCN541. To podnośniki nożycowe blacharsko-lakiernicze, które montuje się na posadzce. Dostępne są w dwóch wersjach – OMCN 541 z napędem elektrohydraulicznym i OMCN 541/IP z napędem hydrauliczno-pneumatycznym. Podnośniki blacharsko-lakiernicze OMCN 541 mogą być z powodzeniem wykorzystywane, w serwisach blacharsko-lakierniczych.

Urządzenia mają niski profil – 10 centymetrów. Dzięki temu ich funkcje mogą być wykorzystywane nawet w trakcie pracy z pojazdami nisko zawieszonymi bez konieczności wykonywania zagłębiania w posadzce. Całość uzupełniają takie cechy charakterystyczne jak obrotowe ramiona, które umożliwiają swobodne podparcie mniejszych pojazdów, a także tych z większym rozstawem kół i osi.

Oprócz tego, ramiona podnośników blacharsko-lakierniczych OMCN 541 są dostosowane do obsługi pojazdów osobowych i lekkich aut dostawczych. W podnośnikach blacharsko-lakierniczych OMCN 541 są także zamontowane zabezpieczenia mechaniczne parkowania podnośnika w konkretnej pozycji podniesienia. Urządzenie ma udźwig 3000 kilogramów. Wysokość podnoszenia to 1,2 metra a minimalna wysokość podnośnika to 10 centymetrów.

Podnośniki blacharsko-lakiernicze OMCN 550/A

W ofercie Italcom znajdują się również podnośniki blacharsko-lakiernicze OMCN 550/A, które opierają swoje działanie na pompie elektrohydraulicznej. Umożliwiają swobodny dostęp do pojazdu od każdej strony. Niska i wąska konstrukcja pozwala umieszczać podnośnik pod prawie każdym samochodem. Dużym ułatwieniem jest zamontowanie obrotowych ramion. Dzięki nim operator podnośnika blacharsko-lakierniczego OMCN 550/A może korzystać ze swobodnego podparcia zarówno małego pojazdu, jak i aut z większym rozstawem osi i kół.

Jedną z największych zalet, a zarazem cech charakterystycznych podnośników blacharsko-lakierniczych OMCN 550/A jest mobilność. Pozwala ona na korzystanie z konstrukcji w dowolnym miejscu, na przykład warsztacie blacharsko-lakierniczym lub serwisie ogumienia. Całość uzupełniają takie rozwiązania, jak możliwość przesuwania podkładek gumowych wzdłużnie na ramionach. Udźwig podnośników blacharsko-lakierniczych OMCN 550/A to 2500 kilogramów. Wysokość podnoszenia wynosi 980 milimetrów a minimalna wysokość podnośnika to 130 milimetrów. Długość całkowita konstrukcji to 2700 milimetrów. Natomiast rozstaw między łapami w stanie złożonym to 1010 milimetrów, a w stanie maksymalnie rozłożonym 1760 milimetrów.

Podnośniki blacharsko-lakiernicze OMCN 540/A

W asortymencie znajdują się również podnośniki blacharsko-lakiernicze OMCN 540/A. Ich maksymalny udźwig wynosi 3000 kilogramów. Doskonale sprawdzają się w obsłudze pojazdów osobowych oraz lekkich pojazdów dostawczych. Natomiast ramiona obrotowe umożliwiają swobodne podparcie samochodów małych oraz z tych z większym rozstawem osi.