Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • J2

  Podnośnik punktowy pneumatyczny 2t

 • S60-3JL

  Podnośnik punktowy hydr-pneumat. 60/40/20 ton

 • S40-2EL

  Podnośnik punktowy hydr-pneumat. 40/20 ton

 • S30-2EL

  Podnośnik punktowy hydr-pneumat. 30/15 ton

 • Z-LINE

  Trolej dla pojazdów elektrycznych, silników i skrzyń biegów Z-LINE

 • IDEA 1.4

  Wózek do pojazdów elektrycznych, silników i skrzyń biegów IDEA

 • KT 100 – XT

  Mobilny stół podnoszący  do silników, skrzyń , akumulatorów.

Podnośniki mobilne

Współcześnie produkowane podnośniki mobilne wyróżniają się sporą wszechstronnością. Są to rozwiązania, które ceni się za wysoki udźwig, zajmowanie niewielkiej powierzchni i szansę na wykorzystanie w różnych aktywnościach. Flagowym atutem, który prezentują podnośniki mobilne, jest jednak oczywiście ich mobilność.

Podnośniki we współczesnym warsztacie – przegląd różnych rozwiązań

Podnośniki stacjonarne i mobilne stanowią podstawowy element wyposażenia każdego warsztatu. Są one kluczowymi urządzeniami podczas wykonywania diagnostyki i przeglądów pojazdów różnego typu.

Obecnie niewiele warsztatów decyduje się na budowę kanału diagnostycznego. Tego typu rozwiązanie jest rzadkością z wielu powodów. Jednym z nich jest to, że ujęcie go w projekcie warsztatu generuje nadmierne koszty, a ponadto nie daje szansy na skuteczną adaptację przestrzeni, gdy postanowimy zmienić rozkład. Zmiana rozkładu ze standardowymi stacjonarnymi podnośnikami powinna być zdecydowanie łatwiejsza. By jednak móc świadczyć usługi niezależnie od warunków, warto postawić na podnośniki mobilne – są one skuteczną, wygodną i wydajną alternatywą dla innych rozwiązań.

Dlaczego warto postawić na podnośniki mobilne?

Nowoczesne podnośniki mobilne dysponują na tyle wysokim udźwigiem, by stanowić wsparcie w toku naprawy i diagnostyki danego pojazdu. Jednak niekoniecznie stanowią one główny podnośnik, którym posługuje się mechanik, a jako dodatkowe urządzenie wspierające. Wydajne podnośniki mobilne to szansa na rozładowanie serwisu w sytuacji, gdy mamy do czynienia z nadmiernym ruchem, bądź też wsparcie techniczne pracowników w momencie, gdy alternatywne rozwiązania nie są z jakiegoś powodu dostępne – np. wszystkie stanowiska z podnośnikiem są zajęte.

Dodatkowo warto wspomnieć, że tego typu inwestycja nie stanowi dla nas kosztu „w przestrzeni”. Rozwiązania te nie wymagają wydzielania odrębnej, pojemnej przestrzeni, na której będą się znajdować.

Elastyczność, jakość i udźwig – filary sukcesu podnośników mobilnych

Dzięki wyżej wymienionym zaletom podnośniki mobilne stanowią bardzo popularny wybór wśród podmiotów profesjonalnych i nieprofesjonalnych – np. hobbystów. Znacząco odróżnia je to od np. podnośników 4-koulmnowych, podporowych, czy równoległych. Nowoczesne warsztaty zdecydowanie stawiają na kompozycję różnych rozwiązań, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. Zapewnia to sprawność i prostotę obsługi, szansę na korzystanie w różnych aktywnościach, a także możliwość swobodnego przemieszczania urządzenia po przestrzeni warsztatowej.

Dlaczego warto postawić na podnośniki mobilne z Italcom?

Nasz oferta dostarcza podnośniki mobilne o wysokim standardzie wykonania, a także konstrukcji zaprojektowanej pod kątem potrzeb różnych grup docelowych. Przekładają się one na wysoki poziom satysfakcji wśród klientów. Dostępne na naszej stronie podnośniki mobilne prezentują bardzo wysoki standard wykonania, ich cena odpowiada oczekiwaniom naszych klientów, a możliwości techniczne sprawiają, że usługa naprawy będzie wykonywana szybko i bezproblemowo.