Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • FOX 50

  Najazdowy, udźwig 5t, L=5,2m, płaski lub pod geometrię

 • FOX 45

  Najazdowy, udźwig 4,5t, L=4,8m, płaski lub pod geometrię

 • FLY 35 DH

  Podprogowy, udźwig 3,5t, obniżona konstrukcja, podwójna hydraulika

 • MINI 30/30 LX

  Podprogowy niskiego podnoszenia, udźwig 3t do serwisów opon, detailingu itp.

 • Magix 35 LSMG

  Podprogowy niskiego podnoszenia, udźwig 3,5t do serwisów opon, detailingu itp.

Podnośniki nożycowe

Innowacyjne podnośniki nożycowe stanowią jedno z podstawowych wyposażeń większości warsztatów. Tego typu rozwiązanie umożliwia przeprowadzenie sprawnej i przede wszystkim skutecznej diagnostyki stanu danego samochodu.

Dlaczego warto postawić na nowoczesne podnośniki nożycowe?

Aktualnie produkowane podnośniki nożycowe wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania, świetną stabilnością i mobilnością, która odróżnia je np. od podnośników kolumnowych. Dzięki temu są one bardzo powszechnie wykorzystywanym rozwiązaniem w warsztatach różnego typu.

Wykonanie diagnostyki, przeglądu i podstawowych prac warsztatowych z wykorzystaniem podnośników nożycowych jest bardzo proste. Dlatego to rozwiązanie od lat cenione jest przez warsztaty z całego świata.

Gdzie znajdują zastosowanie podnośniki nożycowe?

Nowoczesne podnośniki nożycowe to rozwiązanie dla niemalże każdego warsztatu. Dzięki rozmaitości dostępnych na rynku rozwiązań, możliwe jest znalezienie podnośników o bardzo konkretnym udźwigu, a także gabarytach, które dopasowane są do specyfiki funkcjonowania danej przestrzeni warsztatowej. Duża dostępność, elastyczność w adaptacji i wydajność pracy to główne zalety, którymi wyróżniają się podnośniki nożycowe. Dlatego rozwiązanie to znajduje swoje miejsce w dużych, małych i średnich warsztatach, które obsługują zarówno małe pojazdy osobowe, jak i ciężkie auta. Warto stawiać na podnośniki nożycowe o wysokiej jakości wykonania, których funkcjonalność dobrze wpasowuje się w specyfikę pracy danego warsztatu.

Nowoczesne podnośniki nożycowe cechują się szeroką gamą zastosowań

Zastosowanie podnośników nożycowych wykracza poza standardową funkcjonalność warsztatową. Dostępne na rynku rozwiązania dla warsztatów sprawiają, że jedno urządzenie jest w stanie pełnić wiele funkcji. Podnośniki nożycowe to szeroka kategoria produktów, które wyróżniają się rozmaitym udźwigiem, a także zastosowaniem. Niededykowane warsztatom podnośniki nożycowe znajdują swoje miejsce w przemyśle, logistyce i innych sektorach. Ich konstrukcja jest niezwykle wszechstronna, prosta, a co za tym idzie, urządzenia tego typu cenione są za niezwykłą skuteczność i wysoki poziom sprawności.

Wysokiej jakości podnośniki nożycowe z naszej oferty – dlaczego warto je wybrać?

W naszym asortymencie dostępne są podnośniki nożycowe wysokiej klasy, które pozwalają na skuteczne wsparcie procesu naprawczego i diagnostycznego w każdym warsztacie. Są to podnośniki o dużym zakresie udźwigów, wysokiej trwałości, sprawiają, że praca nad danym samochodem jest bardzo przejrzysta i ergonomiczna.

 

Wyposażenie się w podnośniki nożycowe z naszej oferty, daje szansę na zwiększenie satysfakcji, poprawienie jakości obsługi, a także ułatwienie wykonywania podstawowych czynności warsztatowych. Nowoczesne podnośniki nożycowe zostały stworzone z myślą o jak najlepszym wspieraniu zasobów, którymi dysponuje dany warsztat. Są to rozwiązania bardzo skuteczne, nowoczesne, a ich prostota obsługi sprawia, że utrzymują się wśród najbardziej popularnych rozwiązań warsztatowych od lat.