Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Dźwigniki kanałowe

  Hydrauliczne, ręczne. Udźwig od 3,5 do 25 ton

 • T2S

  Podnośnik osiowy hydr-pneumatyczny. Udźwig 2t

 • MICRO 40 LH/LH-W

  Podnośnik osiowy hydr-pneumatyczny. Udźwig 4t

 • MICRO 20/26

  Podnośnik osiowy hydr-pneumatyczny. Udźwig 2t lub 2,6t

Podnośniki / osiowe

Podnośniki osiowe służą do osiowego podnoszenia pojazdów na kanale lub podnośniku najazdowym. W naszej ofercie można znaleźć najlepsze rozwiązania z tej kategorii. Wyróżnia je jakość wykonania, funkcjonalność i stabilność działania. Dzięki temu klienci mogą wybierać spośród różnych odmian – podnośników osiowych hydraulicznych, ręcznych, kanałowych specjalnych, czy hydrauliczno-pneumatycznych. Warto pamiętać, że oferta Italcom jest stale uaktualniana.

Podnośniki osiowe kanałowe

Podnośniki osiowe kanałowe, działają za sprawą dwóch pomp hydraulicznych. W podnośniku osiowym kanałowym zastosowano również ręczny napęd siłownika, dzięki któremu można go stosować w każdych warunkach technicznego wyposażenia w warsztacie. Podnośniki osiowe kanałowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane w SKP/OSKP – posiadają wymaganą dokumentację. Udźwig podnośników osiowych kanałowych wynosi od 2 ton do nawet 25 ton.

Podnośniki osiowe – dźwigniki kanałowe specjalne

Dźwigniki kanałowe specjalne są przeznaczone do demontażu i montażu skrzyń biegów, a także innych ciężkich elementów podwozia na kanale rewizyjnym bez konieczności podnoszenia obsługiwanego pojazdu. Dodatkowo wyposażenie podnośników osiowych – dźwigników kanałowych specjalnych, obejmuje podporę uniwersalną.

Zamawiający może wybierać pomiędzy dwiema opcjami napędu – hydraulicznym ręcznym w wersji i hydrauliczno-pneumatycznym. Oprócz tego podnośniki osiowe – dźwigniki kanałowe specjalne, umożliwiają transport podzespołów po kanale rewizyjnym poza obrys obsługiwanego pojazdu.

Podnośniki osiowe – wersja hydrauliczno-pneumatyczna

W katalogu produktów Italcom znajdują się również podnośniki osiowe w wersji hydrauliczno-pneumatycznej. Pierwszym z takich urządzeń jest podnośnik osiowy hydrauliczno-pneumatyczny OMER T2S. Jest on przeznaczony do podnośników nożycowych i podporowych marki OMER. Charakteryzują się niską konstrukcją, która ułatwia przejazd nad podnośnikiem. Urządzenie wyposażone jest w napęd hydrauliczno-pneumatyczny, który eliminuje wysiłek operatora. Udźwig tej odmiany urządzenia to 2 tony. Podnośnik osiowy hydrauliczno-pneumatyczny OMER 2TS umożliwia pracę z jedną ręką wolną.

Podnośnik osiowy Micro 40 LH/LH-W

Podnośnik osiowy Micro 40 LH/LH-W jest urządzeniem o podwyższonym udźwigu, które jest przeznaczone do podnośników czterokolumnowych marki AUTOPSTENHOJ. Jest wyposażony w cylinder podwójnego działania, co skutkuje znacznie szybszym podnoszeniem. Inne cechy charakterystyczne podnośnika osiowego Micro 40 LH/LH-W to m.in. parkowanie mechaniczne, ramiona galwanizowane i udźwig wynoszący 4 tony. Dodatkową opcją jest prowadzenie węża wzdłuż najazdu – zapewnia to lepszy efekt estetyczny i podwyższa ergonomię pracy w danej przestrzeni.

Podnośnik osiowy Micro 20/26

Jednym z podnośników osiowych, które znajdują się w ofercie Italcom jest Micro 20 i 26. Wersje te różnią się udźwigiem. W pierwszym przypadku są to 2 tony a w drugim 2,6 tony. Urządzenia przeznaczone są do podnośników czterokolumnowych marki AUTOPSTENHOJ.  Wyposażone są w cylinder podwójnego działania, co zapewnia szybsze podnoszenie. Ponadto, posiadają galwanizowane ramiona oraz opcję parkowania mechanicznego.