Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

 • V-28/V-68 ITS

  Geometria kół – rozwiązanie typu 3D z ręczną/automat. regulacją belki

 • V-18 ITS

  Geometria kół – rozwiązanie typu 3D

 • SP8

  Szarpak 8-mio kierunkowy bezprzewodowy.

 • Projekt SKP/OSKP

  Wszelkie wytyczne technologii zgodnie z ustawą

 • ARCA–100/7,5-10

  Bębny odciągowe do poj. do 3,5t

 • G-18 ITS

  Geometria kół G18 – rozwiązanie z klasycznymi głowicami CCD na koła

 • IT-60 H

  Szarpak hydrauliczny – solidna konstrukcja na SKP do 3,5t

 • LA 400

  Urządzenie do kontroli świateł – najlepsze z obsługą Matrix, HD, DLA, ILS

 • LA 100 DL

  Urządzenie do kontroli świateł – najpopularniejsze z podwójnym laserem

 • LA 100

  Urządzenie do kontroli świateł – najprostsze rozwiązanie na SKP

 • MGT-300 EVO

  Miernik prędkości obrotowej i temperatury – spełnienie wymagań SKP

 • OPA-100

  Dymomierz samodzielny lub jako przystawka do analizatora

 • Mast Air

  Mast Air –  pistolet do pompowania najwyższej jakości do pracy na SKP
 • ECOARG 1-100/5

  Pojedynczy wyciąg spalin do poj do 3,5t 

 • AGS-688

  Analizator spalin w najwyższej klasie dokładności “0” OIML

 • Test Line 3000

  Linia diagnostyczna dla poj.  o d.m.c. do 3,5 t.

SKP do 3,5 t

Italcom proponuje swoim klientom nie tylko specjalistyczne przyrządy diagnostyczne, lecz także rozwiązania, które mogą pomóc skonstruować specjalistyczną Stację Kontroli Pojazdów do 3,5 tony. Oprócz tego w naszym katalogu nie brakuje specjalistycznych maszyn, których funkcje mogą być wykorzystywane zarówno w SKP do 3,5 t, jak i profesjonalnych warsztatach samochodowych.

SKP DO 3,5t – projekt

Oferowany projekt technologii SKP jest zgodny z aktualnymi wymaganiami ustawowymi. Zakres prac związanych z nadzorem powstawania SKP do 3,5t obejmuje m.in.: rozmieszczenie urządzeń zgodnie z ustawą i rozporządzeniem o sposobie przeprowadzania badań, a także wytyczne odnośnie do instalacji elektrycznej, nawiewno-wywiewnej hali i kanału oraz dopuszczalnego stężenia CO, LPG oraz Metanu czy sterowania wentylacją.

 

Całość uzupełniają takie elementy, jak wytyczne traktujące o instalacji pneumatycznej, plany fundamentowania poszczególnych urządzeń, a także zalecenia prowadzenia tuneli kablowych i sugerowany przekrój kanału z bieżnią jezdną pod podnośnik kanałowy. Projekt SPK do 3,5t obejmuje również opiekę na kolejnych etapach prac budowlanych, wizyty kontrolne na budowie w celu sprawdzenia poprawności wykonania zaleceń Italcom, a także obecność przy końcowym odbiorze przez TDT na życzenie inwestora.

SKP do 3,5 t – zaawansowane urządzenia do geometrii kół

Oprócz pełnego projektu SKP do 3,5t oferujemy również rozbudowaną gamę urządzeń do geometrii kół. Są to maszyny, w których zastosowano rozwiązania typu 3D, 3D z ręczną lub automatyczną regulacją belki, czy klasycznymi głowicami CCD na koła.

 

Maszyny do geometrii kół z rozwiązaniem typu 3D to m.in. model V-18 ITS. Zapewnia on kompensację obicia obręczy, która jest wykonywana za sprawą przetoczenia o niewielki odcinek drogi pojazdu do przodu i do tyłu. Oprócz tego maszyna zapewnia najwyższą dokładność pomiaru, dzięki zastosowaniu kamer cyfrowych o wysokiej rozdzielczości. Całość dopełniają takie elementy, jak pasywne ekrany pomiarowe małych rozmiarów.

 

Dostępna jest także wersja V-28 lub V-68 ITS z manualną/automatyczną regulacją wysokości belki pomiarowej, szafką mobilną i drugim monitorem. Kolejną odmianą jest przyrząd do geometrii kół z klasycznymi głowicami CCD na koła. Urządzenie jest wyposażone w komunikację bezprzewodową ZIGBEE, umożliwia kompensację poprzez podniesienie osi lub przetoczenie pojazdu. Maszyna otrzymała atest ITS do pracy na SKP i OSKP.

SKP do 3,5 t – urządzenie do kontroli świateł

Oprócz urządzeń do geometrii kół w ofercie naszego sklepu znajdują się maszyny do kontroli świateł. Znakomicie sprawdzą się podczas weryfikacji i regulacji każdego rodzaju reflektorów (długich, mijania i przeciwmgielnych), w tym lamp z ksenonem, klasycznych i dynamicznym DLA. Urządzenia wyposażone są w kamery o rozdzielczości 1.3 Mpx. Co więcej, właściciel SKP do 3,5t będzie mógł skorzystać z takich opcji, jak na przykład połączenie do komputera za pomocą kabla USB oraz bezprzewodowo, dzięki Bluetooth, czy Wi-Fi. To wszystko uzupełniają takie funkcje, jak na przykład system regulacji wysokości głowicy pomiarowej na precyzyjnym mechanizmie ślizgowym za sprawą przeciwwagi. Można zakupić także wersje z torami jezdnymi.

 

W naszej ofercie znajdują się także takie urządzenia diagnostyczne jak bezprzewodowy szarpak 8-kierunkowy, analizator spalin, dymomierz samodzielny, który można również wykorzystać jako przystawkę do analizatora spalin oraz miernik prędkości obrotowej i temperatury. Dzięki tym przyrządom można przeprowadzić fachową i specjalistyczną kontrolę stanu technicznego pojazdów.