Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

 • V-18 ITS

  Geometria kół – rozwiązanie typu 3D

 • Projekt SKP/OSKP

  Wszelkie wytyczne technologii zgodnie z ustawą

 • Test Line 7000

  Linia diagnostyczna dla poj. o dmc do i pow. 3,5t

 • V-28/V-68 ITS

  Geometria kół – rozwiązanie typu 3D z ręczną/automat. regulacją belki

 • G-18 ITS

  Geometria kół G18 – rozwiązanie z klasycznymi głowicami CCD na koła

 • IT-90 H

  Szarpak hydrauliczny – solidna konstrukcja na OSKP

 • LA 400

  Urządzenie do kontroli świateł – najlepsze z obsługą Matrix, HD, DLA, ILS

 • LA 100 DL

  Urządzenie do kontroli świateł – najpopularniejsze z podwójnym laserem

 • LA 100

  Urządzenie do kontroli świateł – najprostsze rozwiązanie na SKP

 • MGT-300 EVO

  Miernik prędkości obrotowej i temperatury – spełnienie wymagań SKP

 • OPA-100

  Dymomierz samodzielny lub jako przystawka do analizatora

 • Mast Air

  Mast Air –  pistolet do pompowania najwyższej jakości do pracy na SKP
 • ECOSYS-D-12/1

  Szynowy wyciąg spalin do poj. ciężarowych

 • ARCA-150/7,5-10

  Bębny odciągowe do poj. ciężarowych

 • AGS-688

  Analizator spalin w najwyższej klasie dokładności “0” OIML

Okręgowe Stacje Kontroli Pojazdów do i pow. 3,5t

W naszej ofercie znajduje się rozbudowana gama wyposażenia dla Stacji Kontroli Pojazdów. Urządzenia te pozwalają na dokładne przeprowadzenie badania technicznego pojazdów. Dotyczy to nie tylko samochodów osobowych, lecz także pojazdów o dmc pow. 3,5 tony. Decydując się na wysokiej klasy przyrządy diagnostyczne, otrzymuje się gwarancję sprawnego funkcjonowania placówek SKP i OSKP.

Projekt technologii SKP zgodnie z aktualnymi wymaganiami ustawowymi

W katalogu produktów naszego sklepu znajduje się m.in. projekt technologii SKP do i pow. 3,5 t (OSKP). W zakres naszych usług wchodzi nadzór nad pracami towarzyszącymi procesowi powstawania SKP. Przygotowany przez nas projekt zawiera takie zagadnienia, jak na przykład rozmieszczenie poszczególnych urządzeń wedle ustawy i rozporządzenia o sposobie przeprowadzania badań, powierzchnie technologiczne, wytyczne do instalacji elektrycznej i nawiewno-wywiewnej hali i kanału, czy plany fundamentowania poszczególnych urządzeń.

 

Wymienione powyżej kwestie to zaledwie część tych, które znajdują się w przygotowanym przez nas projekcie technologii SKP. Całość została spisana na ok. 15 stronach opisu tekstowego popartego zdjęciami. Do tego należy zaliczyć również plan techniczny rozmieszczenia poszczególnych urządzeń i instalacji, a także fundamentowania ze szczegółowym opisem i przekrojami. Cały pakiet jest zgodny z wymogami obowiązującej ustawy i rozporządzeń.

Geometria kół – rozwiązania niezbędne w SKP do i pow. 3,5 t (OSKP)

Oprócz pełnego planu SKP do i pow. 3,5 t (OSKP) w ofercie Italcom znajdują się także urządzenia, które na pewno będą przydatnym elementem wyposażenia w większości warsztatów. To między innymi geometria V-18 ITS. Jest to rozwiązanie typu 3D z manualną regulacją wysokości belki pomiarowej.

 

Urządzenia o tej charakterystyce zapewniają dostęp do praktycznych funkcji. Wśród nich warto wymienić m.in.: kompensację bicia obręczy wykonywaną poprzez przetoczenie o niewielki odcinek drogi pojazdu do przodu i do tyłu, stosowanie kamer cyfrowych wysokiej rozdzielczości, co przekłada się na dokładniejsze wyniki pomiaru, czy pomiar samochodów osobowych oraz dostawczych. Należy tutaj zaliczyć także pojazdy o przedłużanych rozstawach osi, które przekraczają 4,5 metra (np. Ducato Maxi), dzięki opcji zmiany wrażliwości kamer pomiarowych.

 

Całość dopełnia bogaty pakiet standardowego wyposażenia: kompletne urządzenie z możliwością regulacji wysokości masztu za pomocą dźwigni lub sillnika, rozbudowany wyświetlacz siedmiosegmentowy lub drugi monitor, blokada kierownicy z regulacją siły naciągu, czy blokada hamulca zasadniczego.

Szarpak hydrauliczny do SKP

W rozbudowanej ofercie urządzeń stanowiących wyposażenie nowoczesnej Stacji Kontroli Pojazdów można znaleźć także wiele innych przyrządów diagnostycznych, które gwarantują dokładne przeprowadzenie kontroli stanu technicznego pojazdów. Należy do nich m.in. szarpak hydrauliczny IT-60H. Wyróżnia się bardzo mocną i solidną konstrukcją typu sandwich, grubymi teflonowymi ślizgami w obu płaszczyznach i siłownikami hydraulicznymi podwójnego działania. Całość uzupełniają takie funkcje, jak sterowanie za pomocą pilota radiowego. Ruchy płyt szarpaka hydraulicznego do SKP są jednoczesne (współbieżne i przeciwbieżne), a także poprzeczne i wzdłużne. Pozostałe sprzęty to m.in. urządzenie do kontroli świateł z podwójnym laserem bazującym i kamerą analizująca plamę świetlną nawet reflektorów Led typu Matrix  , dymomierz samodzielny, szynowy wyciąg spalin do pojazdów ciężarowych, bębny odciągowe, czy analizatory spalin w najwyższej klasie dokładności „0” OIML.