Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • DCS-20

  Do czyszczenia filtrów DPF wszelkich pojazdów

 • DCS-18

  Do czyszczenia filtrów DPF pojazdów klasy EURO 6

 • DCS-17

  Do czyszczenia filtrów DPF pojazdów osobowych i dostawczych

 • DCS-16

  Do czyszczenia filtrów DPF pojazdów osobowych

Czyszczenie filtra DPF

Italcom oferuje szereg specjalistycznych urządzeń, które ze względu na zaawansowaną oraz różnorodną specyfikację techniczną, są przydatne w warsztatach samochodowych. W rozbudowanym katalogu można znaleźć takie produkty, jak urządzenia myjące do czyszczenia filtrów DPF pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych w tym pojazdów klasy EURO 6 oraz wielu innych.

Urządzenia myjące czyszczenie DPF samochodów osobowych

Filtry DPF chronią przed tym, aby do atmosfery nie przedostawały się cząstki stałe, które powstają w wyniku spalania oleju napędowego. Ze względu na takie zastosowanie, konieczny jest regularny serwis oraz konserwacja tego typu części. Do tego potrzebne są specjalistyczne maszyny, które pozwalają pozbyć się brudu (sadzy) z filtra DPF.

 

Do takich produktów należy, na przykład urządzenie myjące do filtra DPF DCS-16. Jest skonstruowane specjalnie z myślą o filtrach DPF w autach osobowych. Najważniejsze funkcje produktu to m.in. automatyczna i ręczna procedura regeneracji, regeneracja filtrów DPF w autach osobowych, SUV-ach oraz lekkich dostawczych, a także regulacja ciśnienia powietrza i uniwersalne adaptory.

Urządzenia myjąceczyszczenie DPF aut osobowych i dostawczych

W kategorii urządzeń myjących znajdują się także maszyny, które umożliwiają czyszczenie DPF aut osobowych i dostawczych. Sprawdzą się w każdym profesjonalnym warsztacie samochodowym. Maszyny do czyszczenia filtrów DPF o tej charakterystyce są wyposażone w zasilanie powietrzem 4-6 bar i elektryczne 230 V/50 Hz. Oprócz tego producent urządzenia wyposażył je w wyświetlacz – manometr ciśnieniowy. Urządzenie zostało zaopatrzone także w zbiornik powietrzny 30 l Medium czyszczące to chemia, woda i powietrzne.

 

Maszyna myjąca, którą można wykorzystać do czyszczenia filtrów DPF oferuje takie funkcje, jak automatyczna i ręczna procedura regeneracji, regeneracja filtrów pojazdów osobowych i ciężarowych, a także test przepustowości filtra i regulację ciśnienia powietrza. Oprócz tego urządzenie posiada dmuchawę do suszenia filtra i uniwersalne adaptory do różnych filtrów. Wymiary produktu to 1250 × 600 × 1120 mm, a waga netto wynosi 160 kilogramów.

Urządzenia myjąceczyszczenie DPF wszelkich pojazdów

Oferta naszego sklepu obejmuje również urządzenia myjące, które sprawdzą się podczas czyszczenia filtrów DPF wszelkich pojazdów. W tej grupie znajdują się, na przykład auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, czy maszyny rolnicze oraz łodzie. Maszyna wyposażona jest w zasilanie sprężonym powietrzem 2-10 bar, a także elektryczne 230 V/ 50 Hz/ 16 A. Medium czyszczące to wysokie ciśnienie powietrza, woda oraz detergent. Urządzenie jest także wyposażone w analogowy/ cyfrowy wyświetlacz. Wymiary produktu to 1390 × 950 × 1125 mm, a waga netto to 580 kilogramów.

 

Funkcje, z jakich można skorzystać, używając urządzenia myjące do filtrów DPF wszelkich pojazdów, to na przykład czyszczenie DPF w zamkniętej komorze, automatyczny proces czyszczenia niewymagający ciągłej obecności przy stanowisku obsługi, czy suszenie filtra w końcowym procesie. Zestaw urządzenia obejmuje adaptory do filtrów małych, pojazdów LCV oraz dużych pojazdów użytkowych.

Urządzenia myjąceczyszczenie DPF pojazdów klasy Euro 6

Kolejne urządzenie myjące, to maszyna do czyszczenia filtra DPF pojazdów klasy Euro 6. Oferuje użytkownikowi takie funkcje, jak automatyczna i ręczna procedura regeneracji, test przepustowości filtra, regulację ciśnienia powietrza. Oprócz tego urządzenie myjące jest wyposażone w dmuchawę do suszenia filtra, uniwersalne adaptory do różnych filtrów i bezpieczny oraz nieagresywny detergent.