Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Myjki do kół

Dzięki myjkom dostępnym w ofercie Italcom można skutecznie pozbyć się brudu i osadów asfaltowych z kół. Urządzenia są wykonane tak, aby jak najskuteczniej rozprawiać się z zabrudzeniami z samochodów różnego typu zarówno osobowych, jak i m.in. SUV-ów. Myjki do kół dostępne w naszym asortymencie są niezwykle praktycznym rozwiązaniem a posiadanie ich przez serwis wpływa na prestiż zakładu.

Myjki do kół Drester Power Wash 450 – energooszczędne urządzenie do czyszczenia kół samochodów osobowych

Wśród dostępnych produktów znajdują się myjki do kół Drester Power Wash 450. Pozwalają skutecznie pozbyć się brudu z kół pojazdów osobowych. Obsługują koła o średnicy 560-800 milimetrów, a także o szerokości 135-305 milimetrów. Czyszczenie odbywa się za sprawą gorącej wody, a także granulatu, który rozprowadzany jest za pomocą dwóch stałych dysz. Obok tych parametrów, myjki do kół Drester Power Wash 450 są wyposażone w dodatkowe suszenie powietrzem, energooszczędną grzałkę oraz zamknięty obieg wody. Całość dopełniają praktyczne funkcje – 4 programy mycia w przedziale czasowym 30, 60, 90 lub 120 s.

 

Parametry techniczne maszyny przedstawiają się następująco. Moc silnika pompy równa się 5,5 kW. Moc silnika napędowego natomiast wynosi 0,37 kW. Wydajność pompy sięga 500 litrów na minutę. Ciśnienie robocze plasuje się w przedziale od 8 do 12 barów, a ogólne wymiary myjki do kół Drester Power Wash 450 to 1435 × 1109 × 995 milimetrów. Masa całkowita to 180 kilogramów.

W pełni automatyczne myjki do kół – Dreser GP24 LE Mans

Jednym z ciekawszych produktów, które znajdują się w ofercie naszego sklepu są w pełni automatyczne myjki do kół Drester GP24 LE Mans. Myją koła w cyklu automatycznym. Dzięki temu można zaoszczędzić czas, na przykład unikając ręcznego wkładania i wyjmowania kół do komory mycia. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię, która jest oparta na wykorzystaniu granulatu rozprowadzonego w wodzie. Jest to efektywna i bezpieczna metoda czyszczenia, której działanie pozwala pozbyć się brudu we wszystkich rodzajach felg. Nie niszczy powłok lakierowanych jak metoda chemiczna. Użytkownik ma do wyboru cztery czasy mycia: 25, 50, 75 i 100 sekund.

 

Parametry techniczne automatycznej myjki do kół Drester GP24 Le Mans pozwalają na czyszczenie najbardziej popularnych odmian kół. Ilość wody w obiegu zamkniętym to 300 litrów. Zasilanie 380-420 V, 3 fazy a wydajność pompy to 500 l/minutę. Urządzenie to z pewnością sprawdzi się w wielu warsztatach, gdzie automatyzacja procesu mycia przełoży się na szybszy czas wykonywania usług oraz redukcje kosztów pracy. To świetna inwestycja na lata.

Myjki do kół samochodów osobowych i dostawczych

W kategorii produktów urządzeń myjących znajdują się również myjki do kół samochodów osobowych i dostawczych. Są one wyposażone w system ogrzewania wody, a także ruchomą dyszę spryskującą. Ich konstrukcja obejmuje opatentowane dynamiczne ramię spłukujące, które umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie dużych felg aluminiowych samochodów typu SUV, off-road i terenowych.

 

Myjki do kół samochodów osobowych i dostawczych marki DRESTER są niezwykle skuteczne w walce z uporczywymi zanieczyszczeniami. To możliwe dzięki zastosowaniu takich rozwiązań, jak zoptymalizowana geometria dyszy, ruchome ramię spłukujące, ruchome ramię natryskowe na zewnętrznej stronie obręczy. Całość dopełnia ergonomia – niskie zużycie wody przez zamknięty system.