Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

 • R70365

  Myjka mobilna, pędzlowa zasilana pneumatycznie

 • HP25 / HP30

  Myjnie wysokociśnieniowe 60bar

 • DG-8 / DG-9

  Myjnie stołowe, szczotkowe z pompą elektryczną

 • L7 / L10

  Myjnie stołowe, szczotkowe z pompą elektryczną

 • L210E

  Myjnia do części z koszem  150 x 150cm

 • L190E

  Myjnia do części z koszem  130 x 130cm

 • L160E

  Myjnia do części z koszem  110 x 110cm

 • L152

  Myjnia do części z koszem o średnicy 140cm i 2-ma pompami

 • L122

  Myjnia do części z koszem o średnicy 115cm i 2-ma pompami

 • L102

  Myjnia do części z koszem o średnicy 91cm i 2-ma pompami

 • L101

  Myjnia do części z koszem o średnicy 91cm

 • L90

  Myjnia do części z koszem o średnicy 78cm

 • L55F / L55C

  Myjnia do części z koszem o średnicy 60cm

 • L35F / L35C

  Myjnia do części z koszem o średnicy 36cm

Myjki komorowe

Urządzenia myjące to rozbudowana kategoria naszej oferty. Myjki komorowe stanowią rozbudowaną grupę urządzeń, które doskonale sprawdzają się w usuwaniu zabrudzeń olejowych, różnego typu emulsji oraz wielu innych zanieczyszczeń, które znajdują się na częściach czy podzespołach. To również wydajne, niezawodne i ekologiczne urządzenia niezbędne w zakładach produkcyjnych i warsztatach.

Myjki mobilne

Jedną z ciekawszych odmian produktów, które znajdują się w asortymencie Italcom są myjki mobilne. Są wykorzystywane m.in. w profesjonalnych warsztatach samochodowych. Mogą być stosowane do szybkiego mycia części mechanicznych i innych elementów w obiegu zamkniętym za sprawą dwóch sposobów: przy użyciu pędzelka o ciągłym przepływie płynu oraz zanurzenia w płynie bezpośrednio w wanience.

 

Oprócz tego myjki mobilne mają wiele cech, które są bardzo przydatne podczas pracy. Jest to na przykład zamknięty obieg płynu, który uniemożliwia jego parowanie wtedy, gdy myjka nie jest używana. Zapewnia to także bezpieczny transport urządzenia w miejsce pracy. Co więcej, zbiornik płynu pełni funkcje oczyszczające. Jest to możliwe za sprawą specjalnej siateczki do dekantacji, która znajduje się na dnie zbiornika i pomaga w samooczyszczaniu używanego płynu.

Myjki komorowe wysokociśnieniowe

Klienci często decydują się na myjki komorowe wysokociśnieniowe. Oprócz wysokiego poziomu ciśnienia charakteryzują się znacznie wyższą wydajnością i skutecznością mycia. Myjki komorowe wysokociśnieniowe są wyposażone w funkcję podgrzewania, a czyszczenie odbywa się w środku zamkniętej komory. Urządzenia są wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304. Oprócz tego w skład ich wyposażenia wchodzą takie elementy, jak na przykład pompa podłączona do szczotki, kontrola poziomu, ogrzewanie elektryczne, które jest regulowane termostatem. Całość uzupełnia m.in. pistolet do przedmuchiwania w komplecie i możliwość zdjęcia górnej pokrywy.

 

Myjki komorowe wysokociśnieniowe są przeznaczone do mycia przy użyciu wodnych detergentów o temperaturze maksymalnie 45°C. Nadają się do mycia małych i średnich części. Ich działanie opiera się na pistolecie, zasilanym wodnym roztworem, którego ciśnienie wynosi 60 barów.

Myjki komorowe stołowe

Myjki komorowe stołowe należą do grupy produktów, które są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Jest to stal nierdzewna AISI 304. Mogą być wykorzystywane do mycia małych i średnich części. Pozbywają się brudu za sprawą szczotek, które są zasilane roztworem wodnym. Sterowanie jest możliwe dzięki pompie, którą uruchamia się nożnym pedałem. Urządzenia są wyposażone w kontrolę poziomu. Myjki komorowe stołowe pracują przy użyciu detergentów o temperaturze maksymalnie 45°C. Pozwala to skutecznie pozbyć się brudu z powierzchni małych i średnich części.

Myjki komorowe do części z koszem

W przypadku myjek komorowych do części z koszem, brud usuwa się za sprawą mycia natryskowego. Warto zauważyć, że kosz obrotowy jest napędzany elektrycznie lub od ciśnienie spryskiwania. Urządzenie, podobnie jak inne maszyny z tej kategorii, jest wykonane z trwałego materiału – stali nierdzewnej AISI 304. Jest bardzo funkcjonalne, a to wszystko za sprawą takich opcji, jak na przykład panel sterujący dotykowy, układ PLC Siemens, system kontroli poziomu płynu i temperatury zbiornika, a także elektryczny wyciąg pary, czy pompa do opróżniania myjni.

 

Decydując się na myjki komorowe do części z koszem, można je zamówić w opcji m.in. z elektrycznym system suszenia gorącym powietrzem, automatycznym załadunkiem kosza do myjni, czy filtrem kolumnowym.  Już nawet myjnia w najprostszej konfiguracji ułatwia pracę mechanikom, podnosi komfort pracy i obniża koszty.