Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • HWQ-200

    HWQ-200 – mobilna winda do kół z programowaniem wysokości lub bez

  • Zero Weight

    Precyzyjna winda do koła ZERO WEIGHT.

Wulkanizacja / windy do kół

Windy do kół znajdują zastosowanie w nie tylko w serwisach wulkanizacyjnych ale także w zwykłych warsztatach oferujących usługi mechaniczne. Warto zauważyć, że wysokiej jakości windy do kół mogą znacząco ułatwić pracę serwisantów.

Windy do kół. Sprzęt do wulkanizacji.

Kolejnym urządzeniem do wulkanizacji jest związana z wyważarką winda dla kół, która diametralnie ułatwia pracę serwisanta zajmującego się usługą wyważania.

Winda do kół okazuje się praktycznym ułatwieniem pracy

Winda do kół służy do podnoszenia kół. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia pracę osoby zajmującej się wyważaniem, ponieważ serwisant nie musi podnosić koła siłą własnych mięśni. Winda do kół pomaga w ustawieniu koła na wałeku wyważarki, co pozwala oszczędzić nie tylko energię, ale również czas spędzony na ręcznym podnoszeniu i nakładaniu koła na wałek. Z tego względu winda do kół jest rozwiązaniem, które nie tylko podnosi komfort pracy, ale również wydajność warsztatu oraz szybkość wykonywania usługi.

 

Co więcej, nowoczesne windy do kół są zbudowane w taki sposób, aby nie rysować i nie niszczyć obręczy stalowych. Winda do kół to wygodne i przydatne urządzenie, które jest najlepszą alternatywą dla wykorzystawania siły ludzkich mięśni.

Najlepsze windy do kół

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć doskonałej jakości windy do kół, które niewątpliwie sprawdzą się w każdym serwisie wulkanizacyjnym. Model CEMB Zero Weight to winda nożycowa z akumulatorem ciśnienia. Ma tzw. poduszkę powietrza która bez wysiłku operatora umozliwia ustawienie otworu centralnego obręczy w osi z wałkiem wyważarki. Jeśli dodatkowo współpracuje z elektroniką wyważarki i uchwytem pneumatycznym to winda opuszcza się automatycznie po zamknięcu uchwytu. Z kolei modele wind do kół HWQ-200 i HWQ-220 mają mechanizm podnoszenia oparty na systemie śruby oraz stabilną konstrukcję, która zapewnia kołom i operatorowi pełne bezpieczeństwo. Model HWQ-220 umożliwia zaprogramowanie czterech różnych wysokości windy do kół w pamięci urządzenia. Windy tego typu służą do pozycjonowania koła na piastach czy bębnach pojazdów podniesionych na podnośnikach dwukolumnowych. Sprawdzają się w serwisach mechanicznych. Oprócz tego można je także doposażyć o przystawki do podnoszenia elementów karoserii (serwis blacharsko-lakiernicy) lub podwójny układ ssawek odciągu spalin.