Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • KAR 80

  Najazdowy, udźwig 8t, L=6 lub 7m, płaski lub pod geometrię, rewersja ładunku

 • VEGA

  Do najcięższych zastosowań.  Udźwig 12- 45 ton

 • KAR 350

  Najazdowy, udźwig 35t, L=9-11m, płaski, rewersja ładunku

 • KAR 250

  Najazdowy, udźwig 25t, L=7-11m, płaski, rewersja ładunku

 • KAR 55

  Najazdowy, udźwig 5,5t, L=5,2/5,6/6 m, płaski lub pod geometrię, rewersja ładunku

 • KAR 45

  Najazdowy, udźwig 4,5t, L=5m, płaski lub pod geometrię, rewersja ładunku

Podnośniki podporowe i równoległe

Nowoczesne podnośniki podporowe i równoległe stanowią istotne wyposażenie warsztatów samochodowych. Sprawdzają się szczególnie w sytuacji, gdy mamy do czynienia z diagnostyką lub regulacją geometrii kół. To rozwiązanie sprzyjające precyzji i sprawności pracy w przestrzeni warsztatowej.

Wysokiej jakości podnośniki stanowią niezbędne wyposażenie każdego warsztatu

Innowacyjne podnośniki podporowe i równoległe lub podnośniki innego typu znajdziemy w każdym warsztacie, który stara się zaoferować swoim klientom wysoki poziom usług. Tego typu wyposażenie jest absolutną koniecznością w sytuacji, gdy zależy nam na przeprowadzeniu precyzyjnego badania stanu i naprawy pojazdu. Diagnostyka musi odbywać się w warunkach, które umożliwią weryfikację stanu samochodu, a także zagwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa. Współcześnie produkowane podnośniki stanowią doskonałą alternatywę dla kanałów diagnostycznych.

 

Kanały dawniej były jedynym sposobem dokonywania diagnostyki pojazdów o dużej masie. Autobusy, ciężarówki, busy i niektóre auta terenowe do tej pory wymagają specjalnego traktowania. Konwencjonalne podnośniki mogą nie być w stanie zagwarantować poziomu udźwigu, zdolnego do zapewnienia ergonomicznego dostępu do poszczególnych układów w warunkach, które spełniają wytyczne BHP.

Podnośnik to niezawodne rozwiązanie w przestrzeni magazynowej

Wyróżnikiem podnośników podporowych i równoległych jest ich wysoki poziom stabilności. Usadowiony na nich pojazd jest niemalże nieruchomy. Dzięki temu mechanik  jest w stanie bardzo precyzyjnie określić, zakres naprawy/regulacji.

Podnośniki podporowe i równoległe to rozwiązanie wyróżniające się wyższą od innych typów podnośników ceną. Zdecydowanie rekompensują to wyższym poziomem trwałości, odporności, wysokim udźwigiem, a także wysoką stabilnością w trakcie podnoszenia pojazdu. Nowoczesne podnośniki podporowe i równoległe wyposażone są w technologie, które pozwalają na niezwykle precyzyjną pracę nad autami w warsztacie – dostosowanie optymalnej wysokości nie stanowi dla nich problemów.

Jakie pojazdy mogą być naprawiane za pomocą podnośników podporowych i równoległych?

Wysokiej klasy podnośniki podporowe i równoległe zostały stworzone przede wszystkim w celu zapewnienia szansy na naprawę aut o sporych gabarytach. Jednak nie jest to ich jedyne zastosowanie. W tym momencie podnośniki podporowe i równoległe stosowane są jako standardowe wyposażenie przestrzeni warsztatowej, gdyż gwarantują optymalny poziom udźwigu i szansę na obsługę szerokiej gamy pojazdów różnego typu.

Dlaczego warto postawić podnośniki podporowe i równoległe?

Nowoczesne podnośniki podporowe i równoległe to rozwiązanie na lata, dlatego taka inwestycja zdecydowanie ma uzasadnienie ekonomiczne. Generowana przez te konstrukcje wartość dodana w parze z możliwością rozszerzenia usług warsztatu i niezawodnością we wspieraniu mechaników przy najcięższych zleceniach, znacznie podnosi jakość prac. Warto postawić na podnośniki podporowe i równoległe z naszej oferty – dostępne są tu rozwiązania najwyższej klasy, które idealnie sprawdzają się we współczesnych warsztatach.