Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Żurawie warsztatowe i samochodowe

Żurawie warsztatowe, znane także pod nazwą żurawi przejezdnych, są urządzeniami, które pełnią funkcje mobilnego dźwigu. Najczęściej stosuje się je w warsztatach pojazdów osobowych, czy ciężarowych lub w zakładach przemysłowych. Żurawie warsztatowe, zależnie od swojej konstrukcji,  umożliwiają transport elementów maszyn od 500 kg do 3 ton.

Urządzenia różne – żurawie Mazzola serii S

Grupą produktów, na którą warto zwrócić uwagę, są bezsprzecznie żurawie Mazzola z serii S. Dzięki nim praca w serwisie może być znacznie prostsza – zapewniają łatwe i szybkie podnoszenie oraz transport wszelakich ładunków. Ich udźwig plasuje się w zakresie od 0,5 do 2 ton. Co więcej, urządzeniem można dość łatwo manewrować, na przykład za sprawą tylnych kół wahliwych. Oprócz tego w żurawiu warsztatowym Mazzola zamontowano hak obracany o 360°, czy regulowany wysuw ramienia w czterech pozycjach.

 

Żurawie warsztatowe Mazzola serii S wpływają także na bezpieczeństwo podczas pracy. Dzieje się to m.in. za sprawą zamontowanego zaworu, który zadziała w maszynie na wypadek przeciążenia. Oprócz tego żurawie Mazzola serii S mają kontrolowaną prędkość opuszczania. Żurawie warsztatowe Mazzola serii S dostępne są w trzech różnych wersjach: S – żuraw składany, D – żuraw z podwójnie działającą pompą, która gwarantuje skrócenie czasu podnoszenia o połowę oraz R – wersja racing z obniżoną wysokością dolnych łap.

Żurawie warsztatowe do najcięższych zastosowań – OMCN HD

W ofercie Italcom znajdują się także żurawie warsztatowe, które są przeznaczone do najcięższych zastosowań. To maszyny OMCN HD o udźwigu 3 t. Ich działanie zapewnia szybkie przenoszenie i transport nawet najcięższych ładunków. Wyróżniają się także niebywałą trwałością i stabilnością. Ma na to wpływ montowanie takich elementów, jak chromowane tłoki czy dodatkowe wzmocnienia, które znacznie wydłużają żywotność urządzenia.

 

Duży udźwig – trzech ton, idzie w parze z dużą funkcjonalnością. Sterowanie maszyną jest możliwe za sprawą pompy ręcznej dwustronnego działania. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że komfort i szybkość obsługi urządzenia, są jeszcze lepsze. Oprócz tego, żurawie warsztatowe OMCN HD mają kontrolowaną prędkość opuszczania, a ponadto mogą być wyposażone w koła poliuretanowe. Opcjonalnie można zdecydować się na wersję z trawersą i z łańcuchem zamiast haka, a także z balanserem trzypunktowym do zawieszonego ładunku.

Żurawie warsztatowe OMCN z serii SL

Obok żurawii OMCN z serii HD, oferujemy również urządzenia z serii SL. Charakteryzują się one udźwigiem sięgającym od 1,5 do nawet 3 ton. Dzięki nim można transportować dowolne ładunki, których waga mieści się w wymienionym przedziale. Oprócz tego maszyny wyposażone są w tylne koła wahliwe, które umożliwiają jeszcze lepsze manewrowanie urządzeniem. Do żurawia warsztatowego z serii SL dołączony jest także hak obracany o 360°. Żurawie te znane są ze swojej niezawodności. Całość uzupełniają takie opcje, jak regulowany wysuw ramienia w czterech pozycjach, czy zawór bezpieczeństwa na wypadek przeciążenia.

 

Decydując się na zakup żurawia warsztatowego, warto zwrócić uwagę na naszą ofertę. Zapewniamy produkty wyłącznie wysokiej jakości, które zapewnią Państwa serwisowi bezpieczeństwo, efektywność oraz szybsze wykonywanie zleceń. To zasługa urządzeń produkowanych przez renomowanych producentów, korzystających z nowoczesnych rozwiązań.